FEATURED Over play

Το πρόγραμμα αγώνων στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-17/11)

Γεμάτες αγώνες μπάσκετ είναι οι επόμενες μέρες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ με πλήρη δράση σε όλα τα πρωταθλήματα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ

15:45 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

15:15 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΟΥΤΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

15:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ

14:00 Κλειστό Δομοκού ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΠΕΜΠΤΗ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ 54-52

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας 54-74

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Κάδμος-Άρης Θήβας 87-63

pannikolaou