FEATURED Over play

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΣΕ (2-8/12)

Έγινε γνωστό από την ΕΣΚΑΣΕ το πρόγραμμα των αγώνων των προσεχών ημερών, με πλήρη δράση σε όλα τα πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο 2-3 Δεκεμβρίου αλλά και τις επόμενες μέρες.

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

15:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

18:30 Κλειστό Λίμνης Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

14:30 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΧΒΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

13:00 Κλειστό Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ΄ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΟΥΤΑ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

15:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΜΩΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Γήπεδο Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ-ΚΥΝΟΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

17:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 6 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ 54-52

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας 54-74

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Κάδμος-Άρης Θήβας 87-63

pannikolaou