FEATURED Over play

Το πρόγραμμα των αγώνων μπάσκετ (3-8/11)

Πλήρες πρόγραμμα στα πρωταθλήματα μπάσκετ με αγώνες στα τοπικά πρωταθλήματα σε όλες τις κατηγορίες, αλλά και στις Εθνικές κατηγορίες (Γ’Εθνική) με τη συμμετοχή των ομάδων της Περιφέρειας.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

17:00 Κλειστό Κανήθου Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΛΑΥΡΙΟ (ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ)

 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:15 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

15:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μαντουδίου ΛΙΜΝΗ-ΕΡΕΤΡΙΑ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΧΒΑ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΥΝΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΔΡΟΣΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΧΑΝΙΑ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΠΕΝΤΕΛΗ

17:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΜΩΛΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

16:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

14:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ισταίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

16:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΤΡΙΤΗ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ 54-52

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας 54-74

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Κάδμος-Άρης Θήβας 87-63

pannikolaou