FEATURED Over play

Οι βαθμολογίες στα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΣΚΑΣΕ (16-18/12)

Μετά τους αγώνες στο τριήμερο 16-18 Δεκεμβρίου, οι βαθμολογίες σε όλα τα πρωταθλήματα υποδομής (εφήβων-παίδων-κορασίδων-νεανίδων), διαμορφώθηκαν ως εξής:

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 6 12 6 0 413 263
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 6 10 4 2 376 272
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ. 6 8 2 4 321 348
ΚΑΡΥΣΤΟΣ 6 6 0 6 222 449

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΧΒΑ 8 14 6 2 521 468
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 7 13 6 1 563 401
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 7 12 5 2 474 365
ΑΠΟΛΛΩΝ Χ. 8 10 2 6 477 566
ΑΓΕΧ 8 8 0 8 368 603

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΑΡΗΣ ΘΗΒ. 8 16 8 0 600 426
Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ 8 13 5 3 588 460
ΕΡΜΗΣ ΣΧ. 8 13 5 3 542 452
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 8 9 1 7 385 630
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ 8 8 1 7 297 444

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 5 9 4 1 369 317
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. 6 9 3 3 384 435
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 4 7 3 1 316 247
ΑΡΗΣ ΑΜΦ. 5 5 0 5 286 356

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΛΟΚΡΟΣ 7 13 6 1 597 398
ΜΑΛΕΣΙΝΑ 8 13 5 3 601 483
ΣΥΛΛΑΣ 7 12 5 2 570 416
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 7 8 1 6 339 480
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 7 8 1 6 260 596

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 6 11 5 1 478 287
ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 6 10 4 2 437 344
ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧ. 6 8 2 4 317 491
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 6 7 1 5 326 436

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΑΓΕΧ 8 16 8 0 467 299
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 8 14 6 2 488 362
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ. 8 13 5 3 460 406
ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 8 11 3 5 388 408
Γ.Σ. ΚΥΜΗΣ 8 8 1 7 206 400
ΚΑΡΥΣΤΟΣ 8 8 1 7 334 468

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΧΒΑ 8 16 8 0 606 255
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 8 15 7 1 500 407
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 8 12 4 4 420 441
ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ. 7 9 2 5 390 415
ΑΠΟΛΛΩΝ Χ. 7 9 2 5 391 340
ΔΡΟΣΙΑ 8 8 0 8 225 674

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΚΑΔΜΟΣ 8 16 8 0 619 257
ΑΡΗΣ Θ. 8 14 6 2 540 363
Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ 8 12 4 4 517 427
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 7 11 4 3 495 326
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 8 9 1 7 296 673
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 7 5 0 7 129 550

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. 8 16 8 0 651 289
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 7 12 5 2 444 317
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 6 9 3 3 339 342
ΔΩΡΙΔΑ 7 9 2 5 352 338
ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ 6 8 2 4 247 303
ΜΕΔΕΩΝ 6 5 0 5 104 548

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΑΛΙΑΡΤΟΣ 9 18 9 0 527 344
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 8 14 6 2 519 392
ΜΑΛΕΣΙΝΑ 8 12 4 4 493 453
ΑΡΗΣ ΑΜΦ. 8 11 3 5 426 511
ΛΟΚΡΟΣ 9 11 3 5 448 473
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 8 7 0 8 333 573

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΣΥΛΛΑΣ 8 16 8 0 676 381
ΜΩΛΟΣ 8 14 6 2 759 432
ΦΑΛΑΡΑ 8 12 4 4 499 474
ΚΥΝΟΣ 8 12 4 4 525 508
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 8 10 2 6 368 541
ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 8 8 0 8 252 743

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΑΤΛΑΣ 8 15 7 1 491 350
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 7 13 6 1 621 306
ΜΠΟΥΚΑΛΗ 8 12 4 4 466 452
ΑΝΑΓ.ΛΑΜ. 8 12 4 4 478 500
ΜΟΥΤΑ 7 8 2 5 243 331
ΠΡΩΤΕΑΣ Λ. 8 7 0 8 224 584

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΑΠΟΛΛΩΝ Χ. 5 9 4 1 303 112
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4 8 4 0 233 123
ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 5 8 3 2 300 178
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ. 6 7 2 4 100 277
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 6 5 0 6 128 374

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΑΛΙΑΡΤΟΣ 7 12 5 2 328 227
Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ 7 12 5 2 388 245
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ 6 11 5 1 377 179
ΚΑΔΜΟΣ 6 9 3 3 308 263
ΑΡΗΣ Θ. 7 9 1 5 296 331
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 7 7 0 7 159 530

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. 5 9 4 1 272 167
ΣΥΛΛΑΣ 3 6 3 0 228 50
ΜΟΥΤΑ 3 4 1 2 126 139
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 4 3 0 3 78 328

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ. 5 9 4 1 294 169
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 4 8 4 0 206 108
ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 4 5 1 3 138 144
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 5 4 0 5 103 320

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΣΥΛΛΑΣ 3 6 3 0 218 36
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. 2 3 1 1 137 91
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 3 2 0 3 21 249

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-28/9)

pannikolaou

Οι διαιτητές στους φιλικούς αγώνες (25-27/9)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-28 Σεπτεμβρίου)

pannikolaou