FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (2-3/12)

Ολοκληρώθηκε σήμερα το πρωί ο ορισμός των διαιτητών στα τοπικά πρωταθλήματα, που συμπεριλαμβάνουν αγώνες για το πρωτάθλημα της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, με έναν αγώνα εξ αναβολής στον α’ όμιλο της Β’ κατηγορίας, με πλήρη δράση στο β’ όμιλο της Β’ ΕΣΚΑΣΕ και με αρκετούς αγώνες ακόμα στα πρωταθλήματα υποδομής. Όλα αυτά, το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 2-3 Δεκεμβρίου:

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

15:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Μασλατζίδης Ι.-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Μαμασούκα-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Χριστοδούλου-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χαϊνά-Τσάλλας)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Ντάνος-Καραμπιτσάκος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

18:30 Κλειστό Λίμνης Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Αποστόλου-Θωμά)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μαμασούκα-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Αρτσίτας-Καλαπόδης)

14:30 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΧΒΑ (Αρτσίτας-Καλαπόδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Ι.-Σοφόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χριστοδούλου-Πατάγιας)

13:00 Κλειστό Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Τσιργωτάκης-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ΄ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χαϊνά-Τσάλλας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Ντάνος-Καραμπιτσάκος)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Χριστοδούλου-Πατάγιας)

15:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΜΩΛΟΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ (Ντάνος-Καραμπιτσάκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας-Βαρσαμάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Γερονικολός-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Καλαπόδης-Θωμά)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Γήπεδο Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ-ΚΥΝΟΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Αρτσίτας)

17:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Μαμασούκα-Αρτσίτας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ 54-52

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας 54-74

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Κάδμος-Άρης Θήβας 87-63

pannikolaou