FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-17/12)

Έγιναν γνωστοί οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για το διήμερο 16-17 Δεκεμβρίου, το τελευταίο της χρονιάς με πλήρη αγωνιστική δράση σε όλα τα πρωταθλήματα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Κάλφα-Σοφόπουλος)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Μαμασούκα-Χατζής)

18:00 Κλειστό ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χαϊνά-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ντάνος-Τσάλλας)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΧΒΑ (Αρτσίτας-Αποστόλου)

15:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Βαρσαμάς-Θανάσουλας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Γερονικολός-Ευαγγελόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Καλαπόδης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Αρτσίτσας-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής  ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Μαμασούκα-Χατζής)

20:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΧΒΑ (Βαρσαμάς-Θανάσουλας)

15:30 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Τσαλκιτζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Πετώνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Κάλφα-Σοφόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Χαϊνά-Χριστοδούλου)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-Α.Ε. ΛΙΜΝΗΣ (Χατζής-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Τσάλλας-Θανάσουλας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

16:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΥΝΟΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

16:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Τσάλλας-Θανάσουλας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Τσαλκιτζής-Σοφόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Χατζής-Αρτσίτας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ (Μαμασούκα-Βαρσαμάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Καλαπόδης-Αποστόλου)

14:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Καραμπιτσάκος-Χριστοδούλου)

 

Σχετικά άρθρα

Το 7ο τουρνουά ”Γ. Τσομάκας” στις 26-27/9 από τον Γ.Σ. Αυλίδας!

pannikolaou

Πρωτάθλημα Εφηβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (1η αγωνιστική-20/9)

pannikolaou

Πρωτάθλημα Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (1η αγωνιστική 19-20/9)

pannikolaou