FEATURED Over play

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-21/1)

Φουλ αγωνιστική δράση και το επόμενο τριήμερο στα τοπικά πρωταθλήματα με παιχνίδια στις περισσότερες κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ΄ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΦΑΛΑΡΑ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ 

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

19:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

16:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΡΟΣΙΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ.

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΚΥΝΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ 

15:00 ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ 

18:30 Κλειστό Μαυροματίου ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΔΡΟΣΙΑ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

14:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ ΒΑΣΊΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ

 

Σχετικά άρθρα

Ο Γιάννης Γκρινιάρης στον Κάδμο!

pannikolaou

Ο Βασίλης Θανάσαινας ξανά στον Κάδμο!

pannikolaou

Στις 24 Σεπτεμβρίου η 1η αγωνιστική στο κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ!

pannikolaou