FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (6-7/1)

Έγινε πριν από λίγο ο πρώτος ορισμός διαιτητών της νέας χρονιάς, με το 2018 να μπαίνει με πλήρη αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες.

Σε εξέλιξη τα πρωταθλήματα της Α’ ΕΣΚΑΣΕ της Β’ σε α’ & β’ όμιλο, ενώ πρεμιέρα έχουμε και σε δύο ομίλους της Γ’ κατηγορίας.

Επίσης, το πρόγραμμα περιλαμβάνει αγώνες για τα πρωταθλήματα παίδων και κορασίδων.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Κοτσιμπός-Ντάνος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Τσαλκιτζής)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χουγιάζος-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Τσάλλας-Χατζής)

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Μαμασούκα-Γερονικολός)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Κάλφα-Τσόκανος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Ζάχος-Πατάγιας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Αποστόλου-Θωμά)

18:30 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Αποστόλου-Θωμά)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραίκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μαμασούκα-Καλαπόδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Ζαφείρη)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ (Σοφόπουλος-Θωμά)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Μαμασούκα-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Κάλφα-Χατζής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΜΟΥΤΑ (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ζάχος-Πατάγιας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-Α.Ο.ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ (Τσαλκιτζής-Αποστόλου)

14:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΔΡΟΣΙΑ (Καρβούνης-Βιορές)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Τσοκάνος-Πετώνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Καλαπόδης-Θανάσουλας)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Χαϊνά-Αποστόλου)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μαμασούκα-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Κάλφα-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Θωμά)

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ Θ. (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Τσοκάνος-Τσιργωτάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Ζαφείρη)

 

Σχετικά άρθρα

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Δύο ομάδες στον όμιλο της Αναγ. Λαμίας ζητάνε διακοπή των πρωταθλημάτων!

pannikolaou

Παράταση μεταγραφικής περιόδου ζητούν αθλητές από ΠΣΑΚ και ΕΟΚ

pannikolaou

Γ. Μαυρωτάς: ”Σταδιακή επανέναρξη με εβδομαδιαία test covid-19”

pannikolaou