FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-21/1)

Έγινε ο ορισμός των διαιτητών για τα τοπικά πρωταθλήματα με αγωνιστική δράση σε Α’ ΕΣΚΑΣΕ, Γ’ ΕΣΚΑΣΕ με ένα αγώνα για το β’ όμιλο της Β’ κατηγορίας, αλλά και με αρκετές ακόμα αναμετρήσεις στα πρωταθλήματα υποδομής.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Τσάλλας-Αποστόλου)

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ΄ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Καραμπιτσάκος)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Χαϊνά-Χριστοδούλου)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Χουγιάζος-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Καραμπιτσάκος-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Τσαλκιτζής-Χατζής)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Ντάνος-Γερονικολός)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Μασλατζίδης Λ.-Καλαπόδης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΦΑΛΑΡΑ (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ 

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Σοφόπουλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Χουγιάζος-Αρτσίτας)

19:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Αποστόλου-Θανάσουλας)

16:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Αποστόλου-Θανάσουλας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ. (Τσαλκιτζής-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΚΥΝΟΣ (Ζαφείρη-Βιορρές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ 

15:00 ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Ζαφείρη-Βιορές)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ 

18:30 Κλειστό Μαυροματίου ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Μαμασούκα-Γερονικολός)

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΔΡΟΣΙΑ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Τσαλκιτζής-Θανάσουλας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Τσόκανος)

14:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Μαμασούκα-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σοφόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Τσαλκιτζής-Θανάσουλας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Παστήρας-Αποστόλου)

Σχετικά άρθρα

Το Μπαρουτόξυλο έρχεται σπίτι σας!

pannikolaou

Στεφ. Παπανδρέου: ”Πάμε για ένα πρωτάθλημα-εξπρές τριών μηνών”

pannikolaou

Λ. Αυγενάκης: ”Επιστροφή στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα μετά τα Χριστούγεννα”

pannikolaou