FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-30/1)

Ολοκληρώθηκε το βράδυ της Πέμπτης ο ορισμός διαιτητών για τους τοπικούς αγώνες των επόμενων ημερών.

Στο πρόγραμμα, εκτός από τους αγώνες της Α’ κατηγορίας, θα διεξαχθούν αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας (Α’ & Β’ όμιλος) για τη Γ’ ΕΣΚΑΣΕ, για τη β’ φάση του πρωταθλήματος εφήβων, για τα πρωταθλήματα κορασίδων και παίδων (εξ αναβολής) ενώ έχουμε και την πρεμιέρα του πρωταθλήματος Γυναικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:45 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Ζαφείρη)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

14:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Μαμασούκα-Χατζής)

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Καραμπιτσάκος-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Χουγιάζος-Χαϊνά)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας-Τσαλκιτζής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Καλαπόδης-Θωμά)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Τσάλλας-Τσαλκιτζής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:15 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Μαμασούκα-Χατζής)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Πειραικής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Τσόκανος-Ζαφείρη)

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Κάλφα-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ Θ. (Καραμπιτσάκος-Βιορές)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Κάλφα-Αποστόλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

14:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Τσόκανος-Ζαφείρη)

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Μαμασούκα-Μασλατζίδης Λ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Ζάχος-Χουσιάδας)

12:00 Γήπεδο Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Πετσεπές-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Καλαπόδης-Αποστόλου)

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Τσαλκιτζής-Καλαπόδης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Ντάνος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Τσαλκιτζής-Τσάλλας)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

12:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

 

ΤΡΙΤΗ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

Σχετικά άρθρα

Ο Ανδρόνικος Γκιζόγιαννης με χρυσό & αργυρό μετάλλιο σε δύο Ευρωμπάσκετ!

pannikolaou

Προχωρούν οι εργασίες για το κλειστό γυμναστήριο Ψαχνών! (pics)

pannikolaou

Retro Basket: Η Αφ. Παπαδήμου την 5η θέση με την Εθνική Κορασίδων το 1991!

pannikolaou