FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-4/2)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός των διαιτητών για το Σαββατοκύριακο 3-4 Φεβρουαρίου στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, όπου ξεχωρίζουν αναμφίβολα οι αγώνες της Α’ κατηγορίας, αλλά και η β’ φάση στα πρωταθλήματα παίδων και εφήβων όπου το ενδιαφέρον κορυφώνεται.

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

14:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Χαϊνά-Τσάλλας)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Τσαλκιτζής-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κάλφα-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

17:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Ντάνος-Χατζής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Λίμνης Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΧΒΑ (Χαϊνά-Τσάλλας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΚΥΝΟΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

18:45 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Αρτσίτας-Θωμά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Ντάνος-Χατζής)

15:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Κάλφα-Σοφόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΩΛΟΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Καλαπόδης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Χουγιάζος-Τσαλκιτζής)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χουγιάζος-Τσαλκιτζής)

19:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Μαμασούκα-Αποστόλου)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-ΣΤΥΡΑ (Μαμασούκα-Αποστόλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Παστήρας-Μασλατζίδης Λ.)

17:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

11:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ζάχος-Πατάγιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Παντελίδης-Κάλφα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΧΒΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Παστήρας-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΦΑΣΗ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΣΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

12:00 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κάλφα)

 

 

Σχετικά άρθρα

Το Μπαρουτόξυλο έρχεται σπίτι σας!

pannikolaou

Στεφ. Παπανδρέου: ”Πάμε για ένα πρωτάθλημα-εξπρές τριών μηνών”

pannikolaou

Λ. Αυγενάκης: ”Επιστροφή στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα μετά τα Χριστούγεννα”

pannikolaou