FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (9-12/2)

Με αγώνες για το πρωτάθλημα της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, όπου δεσπόζει το ντέρμπι κορυφής μεταξύ Άρη Θήβας και Μάκαρου, με σημαντικές αναμετρήσεις για τη Β’ ΕΣΚΑΣΕ (α’ όμιλος), για τη Γ’ κατηγορία, για τη β’ φάση των πρωταθλημάτων παίδων-εφήβων αλλά και με αγώνες για τα πρωταθλήματα γυναικών και κορασίδων συνεχίζονται τις επόμενες μέρες τα τοπικά πρωταθλήματα.

Αναλυτικά οι αγώνες και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Παντελίδης-Κοτσιμπός)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Χουγιάζος-Τσάλλας)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Τσαλκιτζής Θ.-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Καραμπιτσάκος-Κάλφα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Λ.)

18:30 Κλειστό Καθενών ΕΡΕΤΡΙΑ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ (Σοφόπουλος-Θανάσουλας)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Τσαλκιτζής Αρ.-Θωμά)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Αρτσίτας-Καλαπόδης)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Παστήρας-Γερονικολός)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Σοφόπουλος-Θανάσουλας)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Παστήρας-Γερονικολός)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Τσαλκιτζής Θ.-Μαμασούκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Κοτσιμπός-Ευαγγελόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

20:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χουγιάζος-Τσάλλας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Παστήρας-Αρτσίτας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ (Χουσιάδας-Ζαφείρη)

17:00 Γήπεδο Πάρκο Λαού ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Χουσιάδας-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Τσάλλας-Χατζής)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Κάλφα-Θωμά)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

19:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Γερονικολός-Καρβούνης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

14:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Σοφόπουλος-Καλαπόδης)

12:30 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Ζάχος-Ευαγγελόπουλος)

16:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Σοφόπουλος-Καλαπόδης)

14:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας-Χατζής)

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κάλφα-Θωμά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΧΒΑ (Τσαλκιτζής Αθ.-Τσαλκιτζής Αρ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:15 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ (Τσαλκιτζής Αθ.-Τσαλκιτζής Αρ.)

16:15 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Γερονικολός-Καρβούνης)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Αποστόλου)

Σχετικά άρθρα

Στεφ. Παπανδρέου: ”Πάμε για ένα πρωτάθλημα-εξπρές τριών μηνών”

pannikolaou

Λ. Αυγενάκης: ”Επιστροφή στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα μετά τα Χριστούγεννα”

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com

pannikolaou