Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΜΩΛΟΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ 47-77

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Τρένο η Αναγ. Λαμίας

ΜΩΛΟΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ 47-77

Συνεχίζει αήττητη η Αναγ. Λαμίας η οποία πέρασε και από την έδρα του Μώλου με σκορ 47-77 και διεύρυνε το ρεκόρ της. Η ομάδα της Λαμίας ήταν ανώτερη σε όλο το παιχνίδι και πήρε ακόμα μία εύκολη νίκη.

Οι φιλοξενούμενοι έκλεισαν την τρίτη περίοδο με διαφορά 22 πόντων (36-58) με το παιχνίδι στην τέταρτη περίοδο να είναι περισσότερο διαδικαστικό.

Από την πλευρά των ηττημένων θέλουν σίγουρα να ξεχάσουν αυτή την ήττα και να επικεντρωθούν στη συνέχεια του πρωταθλήματος.

Διαιτητές: Κοτσιμπός-Ζαφείρη.

Δεκάλεπτα: 16-21, 29-38, 36-58, 47-77.

ΜΩΛΟΣ (Σεβαστόπουλος): Αλεξίου, Καλοβελώνης 3 (1), Παπανικολάου 6, Βλασσόπουλος 15 (2), Γρίβας 8, Κωνσταντόπουλος, Χαϊτας 4, Σακελλαρόπουλος 2, Διαμαντής Κ. 2, Νικολάου 6 (1), Μακρυγιάννης 1, Καίσαρης.

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Κουμπούρας): Διαμαντής Β. 8 (1), Σφυρής, Αντωνόπουλος, Καραχάλιος 2, Κεραμάρης 6 (2), Λάμπας 6, Αργύρης 17, Πουλής 6, Τσακωνίτης 9 (1), Γκιρίτσης 9, Τσαπουρνάς 14.