FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-25/2)

Ορίστηκαν οι διαιτητές για τα πρωταθλήματα του Σαββατοκύριακου, με πλήρη αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες.

Αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Κάλφα-Αρτσίτας)

15:15 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Μασλατζίδης Λ.-Χατζής)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Ντάνος-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Χουγιάζος-Χαϊνά)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Σοφόπουλος-Θωμά)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ (Καλαπόδης-Αποστόλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Κάλφα-Αρτσίτας)

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-Α.ΕΝ.ΑΡΤΑΚΗΣ (Βαρσαμάς-Κωτσακόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΧΒΑ (Γερονικολός-Χατζής)

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χριστοδούλου-Θωμά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΤΛΑΣ (Ντάνος-Ζάχος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΣΥΛΛΑΣ (Σοφόπουλος-Θωμά)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χριστοδούλου-Θωμά)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Παντελίδης-Κάλφα)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ (Μασλατζίδης Λ.-Θωμά)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΧΒΑ (Μαμασούκα-Χατζής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

18:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΜΟΥΤΑ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

15:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΩΛΟΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Μαμασούκα-Χατζής)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Καρβούνης)

17:30 Κλειστό Μαυροματίου ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΜΕΔΕΩΝ (Τσάλλας-Θανάσουλας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Μασλατζίδης Λ.-Θωμά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ Τσόκανος-Πετώνης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Σοφόπουλος-Θανάσουλας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

17:30 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Παστήρας-Αποστόλου)

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (3η αγωνιστική)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Άντεξε στην πίεση! (Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού 67-70)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Δια πυρός και σιδήρου! (Μαλεσίνα-Αλίαρτος 52-51)

pannikolaou