Γ ΕΣΚΑΣΕ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Ο.Κ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ 71-56

Τη νίκη πήρε σήμερα η ομάδα του Ο.Κ. Αυλίδας απέναντι στην Αλίαρτο με 71-56 για τον γ’ όμιλο της Γ΄ΕΣΚΑΣΕ.

Το ημίχρονο βρήκε την ομάδα του Φραγκούλη με 2 πόντους μπροστά (32-30), όμως με επιμέρους σκορ 21-9 στο γ’ δεκάλεπτο οι γηπεδούχοι ανέκτησαν ένα προβάδισμα το οποίο διατήρησαν ως το τέλος και πήραν τη νίκη.

Διαιτητές: Μασλατζίδης Λ.-Θωμά.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15-14, 17-16, 21-9, 10-17.

Ο.Κ. ΑΥΛΙΔΑΣ (Φραγκούλης): Σακάλογλου 6, Χρήστου Γ., Γιαννάκης Π. 16 (2), Σαλεμής 5, καλαπόδης 6, Τσιριμώκος 23 (5), Γιαννάκης Χ. 2, Βάθης 4, Μουτάφης 5 (1), Μπίσαλας 4.

ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Αρβανίτης): Κατσιμίχας 6 (1), Υμέρεφ, Κόλα 2, Καρανάσος 3, Αρβανίτης 2, Τσιφρίκας 11, Λάζαρης 17, Τσιλιγιάννης 8 (1), Τσέκος 7 (1).