FEATURED Over play

Κλήρωση πρωταθλημάτων παμπαίδων-παγκορασίδων 2018

Έγινε σήμερα στα γραφεία της ΕΣΚΑΣΕ στη Θήβα η κλήρωση των πρωταθλημάτων παμπαίδων-παγκορασίδων για το έτος 2018.

Αναλυτικά το πρόγραμμα σε όλους τους ομίλους: 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΣΤΥΡΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ

3η Αγωνιστική

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΒΑ

2η Αγωνιστική

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΧΒΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

4η Αγωνιστική

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΧΒΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

5η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΧΒΑ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒ.-ΚΑΔΜΟΣ

2η Αγωνιστική

Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒ.

3η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒ.

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

4η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΗΒ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

5η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ

Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΜΑΚΑΡΟΣ Α’-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ Β’-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

2η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ Α’

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ Β’

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

3η Αγωνιστική

ΜΑΚΑΡΟΣ Α’-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

ΜΑΚΑΡΟΣ Β’-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

4η Αγωνιστική

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ Α’

ΜΑΚΑΡΟΣ Β’-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

5η Αγωνιστική

ΜΑΚΑΡΟΣ Α’-ΜΑΚΑΡΟΣ Β’

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ Α’-ΜΑΛΕΣΙΝΑ Β’

Ρεπό: ΣΥΛΛΑΣ

2η Αγωνιστική

ΛΟΚΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ Β’-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Ρεπό: ΜΑΛΕΣΙΝΑ Α’

3η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ Β’

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ Α’

Ρεπό: ΛΟΚΡΟΣ

4η Αγωνιστική

ΜΑΛΕΣΙΝΑ Α’-ΣΥΛΛΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ Β’-ΛΟΚΡΟΣ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ Α’

Ρεπό: ΜΑΛΕΣΙΝΑ Β’

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

Ρεπό: ΜΠΟΥΚΑΛΗ

2η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

4η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Ρεπό: ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

2η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

4η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

5η Αγωνιστική

ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

Ρεπο: ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ

2η Αγωνιστική

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

Ρεπό: Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

3η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

Ρεπό: ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

5η Αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

Ρεπό: ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

Σχετικά άρθρα

Υπέγραψε ο Αλέξης Πανταζής στον Κάδμο!

pannikolaou

Επιστροφή Καραδόπουλου στον Άρη Θήβας!

pannikolaou

Σαν σήμερα…9 Αυγούστου (2016-2021)

pannikolaou