FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-4/3)

Έγινε ο ορισμός των διαιτητών για τα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο με πλήρη αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Αρτσίτας-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Μαμασούκα-Χατζής)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Ντάνος-Τσάλλας)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χαίνά-Σοφόπουλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΚΑΔΜΟΣ (Βαρσαμάς-Καλαπόδης)

19:00 Κλειστό Μαντουδίου Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Αποστόλου-Θωμά)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Χουσιάδας-Ζαφείρη)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Χαϊνά-Σοφόπουλος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Γήπεδο Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Πατάγιας-Πετώνης)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

12:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Πατάγιας-Πετώνης)

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Αποστόλου-Θανάσουλας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χουσιάδας-Ζαφείρη)

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Αρτσίτας-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

19:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Βαρσαμάς-Καλαπόδης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

13:30 Κλειστό Αλιάρτου ΣΥΛΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καθενών ΕΡΕΤΡΙΑ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Τσάλλας-Μαμασούκα)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Βαρσαμάς-Σοφόπουλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

15:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Παστήρας-Βαρσαμάς)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ (Αρτσίτας-Αποστόλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκης ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Αρτσίτας-Μασλατζίδης Λ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΜΕΔΕΩΝ (Μασλατζίδης Λ.-Θανάσουλας)

15:00 Κλειστό Μαυροματίου ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Πετώνης-Βιορές)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Πετώνης-Βιορές)

19:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Καλαπόδης-Θανάσουλας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Ζαφείρη)

Σχετικά άρθρα

Αγιασμός για τον Έσπερο Λαμίας! (pics)

pannikolaou

Σαν σήμερα…26 Οκτωβρίου (2016-2020)

pannikolaou

Waverpoll.com: Θα γίνει trade από τους 76ers πριν ή μετά τα Χριστούγεννα ο Μπεν Σίμονς;

pannikolaou