FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-11/3)

Πλήρη δράση στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το ερχόμενο Σαββατοκύριακο, με αγώνες για Α’ Β’ & Γ’ κατηγορία, αλλά και για τα πρωταθλήματα υποδομής, όπου ασφαλώς ξεχωρίζει ο τελικός εφήβων την Κυριακή στην Αλίαρτο (5 μ.μ.) μεταξύ Γ.Σ.Ιτέας-Αλέξανδρου Αρτάκης.

ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Χαϊνά-Σοφόπουλος)

15:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Κάλφα-Παστήρας)

18:00 Κλειστό Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χριστοδούλου-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Καραμπιτσάκος-Τσάλλας)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Χουγιάζος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Κοτσιμπός-Ντάνος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΧΒΑ (Μαμασούκα-Θωμά)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Βαρσαμάς-Αποστόλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Μαμασούκα-Θωμά)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Γερονικολός-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Πετσεπές-Καλαπόδης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Καραμπιτσάκος-Αποστόλου)

13:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Κάλφα-Παστήρας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Κοτσιμπός-Χατζής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Γερονικολός-Πετώνης)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ (Σοφόπουλος-Αποστόλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Σοφόπουλος-Αποστόλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Καραμπιτσάκος-Τσάλλας)

19:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Γερονικολός-Πετώνης)

 

 

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου 70-82

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ: Σύλλας-Λοκρός 36-65

pannikolaou

Σαν σήμερα…27 Οκτωβρίου (2016-2020)

pannikolaou