FEATURED Over play

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-18/3)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων του επόμενου τριημέρου.

Αναλυτικά, θα διεξαχθούν αγώνες για τα πρωταθλήματα Α’ Β’ Γ’ ΕΣΚΑΣΕ, αλλά και για τη β’ φάση στα πρωταθλήματα παίδων και κορασίδων.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Καραμπιτσάκος-Βιορές)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Ντάνος-Χουγιάζος)

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Βαρσαμάς-Μασλατζίδης Λ.)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Χαϊνά-Τσάλλας)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Αρτσίτας-Χατζής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Ι.-Θανάσουλας)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Καλαπόδης-Αποστόλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Αρστίτας-Χατζής)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καθενών ΕΡΕΤΡΙΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Χατζής-Θανάσουλας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ Β΄ΟΜΙΛΟΣ 

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ (Πατάγιας-Πετώνης)

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΟΥΤΑ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ (Παστήρας-Αρτσίτας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Βαρσαμάς-Αποστόλου)

16:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Χατζής-Θανάσουλας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Πατάγιας-Πετώνης)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Βαρσαμάς-Αποστόλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Γήπεδο Πάρκο Λαού ΦΑΛΑΡΑ-ΑΤΛΑΣ (Γερονικολός-Ζαφείρη)

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΧΒΑ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

09:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Παστήρας-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

15:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ι.)

Σχετικά άρθρα

Αγιασμός για τον Έσπερο Λαμίας! (pics)

pannikolaou

Σαν σήμερα…26 Οκτωβρίου (2016-2020)

pannikolaou

Waverpoll.com: Θα γίνει trade από τους 76ers πριν ή μετά τα Χριστούγεννα ο Μπεν Σίμονς;

pannikolaou