ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ & Β’ ΟΜΙΛΟΣ Β’ ΦΑΣΗ: Βαθμολογία & σκόρερς

 Ολοκληρώθηκε σήμερα η β’ φάση του παιδικού πρωταθλήματος και στον τελικό της διοργάνωσης την επόμενη Κυριακή θα παίξουν το ΧΒΑ και ο Έσπερος Λαμίας, με τον αγώνα να αναμένεται πως θα γίνει την Κυριακή 25 Μαρτίου στο κλειστό της Λιβαδειάς.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΧΒΑ 35-77

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 48-63

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ 23-53

Ρεπό: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΤΟ ΧΒΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΧΒΑ 6 12 6 0 436 271
ΚΑΔΜΟΣ 5 9 4 1 353 243
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5 8 3 2 309 255
ΑΛΙΑΡΤΟΣ 5 8 3 2 262 266
ΑΡΗΣ Θ. 5 6 1 4 271 357
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5 6 1 4 260 342
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 5 5 0 5 198 344

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Βογιατζής (ΧΒΑ) 95
  2. Καρανάσος (Αλίαρτος) 89
  3. Παναγιωτίδης (Αλέξανδρος) 88
  4. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 77
  5. Μελετίου Ι. (Άρης Θ.) 75
  6. Θανάσουλας (Κάδμος) 75
  7. Κόλα (Αλίαρτος) 71
  8. Γκογκορώσης (ΑΓΕΧ) 68
  9. Παύλου (Αλέξανδρος) 64
  10. Ζυγομήτρος (Κάδμος) 59
  11. Σοροβός (Αλέξανδρος) 54
  12. Παπαϊωάννου (Άρης Θ.) 54

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Παύλου (Αλέξανδρος) 11
  2. Κόλα (Αλίαρτος) 10
  3. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 10
  4. Θανάσαινας  (Κάδμος) 9
  5. Κατσιμίχας Π. (Αλίαρτος) 8
  6. Κακαβάς (Αλέξανδρος) 6
  7. Σκυριανός (ΑΓΕΧ) 6
  8. Βογιατζής (ΧΒΑ) 5
  9. Ζεμπίλης (ΧΒΑ) 4
  10. Ζυγομήτρος (Κάδμος) 4
  11. Παπανδρέου (ΧΒΑ) 3
  12. Τσιάρας (Αλέξανδρος) 3

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΤΛΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ 20-0 α.α.

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ 80-76

ΜΩΛΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ αν.

Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ Ο ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 6 11 5 1 497 352
ΜΑΚΑΡΟΣ 6 11 5 1 436 245
ΑΤΛΑΣ 6 8 3 3 249 245
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 5 7 2 3 289 331
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 5 7 2 3 229 306
ΣΥΛΛΑΣ 5 5 1 4 234 289
ΜΩΛΟΣ 5 4 1 4 159 325
    ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μαντζούκας (Έσπερος Λ.) 195
  2. Διαμάντης (Μάκαρος) 122
  3. Μαυροζούμης (Σύλλας) 102
  4. Δρίβας (Μάκαρος) 93
  5. Θεοφανόπουλος (Έσπερος Λ.) 86
  6. Παπαδήμας (Μάκαρος) 76
  7. Σταυλιώτης (Απόλλων Λιβ.) 75
  8. Παπανικολάου (Σύλλας) 75
  9. Φρυγανάς (Απόλλων Λιβ.) 72
  10. Ψυχούλης (Έσπερος Λαμ.) 71
  11. Σεριανάϊ (Άτλας) 68
  12. Κασσάρας (Κένταυρος Λιβ.) 38
ΤΡΙΠΟΝΤΑ
1. Μαντζούκας (Έσπερος Λ.) 21
2. Μαυροζούμης Κ. (Σύλλας) 15
3. Ψυχούλης (Έσπερος Λ.) 14
4. Δρίβας (Μάκαρος) 12
5. Κασσάρας (Κένταυρος Λ.) 11
6. Σταυλιώτης (Απόλλων Λιβ.)  8
7. Διαμάντης (Μάκαρος) 7
8. Θεοφανόπουλος (Έσπερος Λ.) 5
9. Παπανικολάου (Σύλλας) 3
10. Χριστόπουλος (Σύλλας) 3
11. Παπαδήμας (Μάκαρος) 3
12. Ευθυμίου (Έσπερος Λ.) 3

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ: Πανευρυτανική-Πρωτέας Λαμίας 43-72

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ: Κένταυρος Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας 66-59

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Αλίαρτος-Κάδμος 53-105

pannikolaou