FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ Α’ & Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Βαθμολογίες & σκόρερς

Το ΧΒΑ από τον α΄ όμιλο προκρίθηκε και μαθηματικά στον τελικό της Ένωσης στο πρωτάθλημα παίδων και πλέον περιμένει να μάθει τον αντίπαλο του, που θα είναι ένας εκ των Μάκαρου Άμφισσας και Έσπερου Λαμίας που θα παίξουν μεταξύ τους την τελευταία αγωνιστική.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 17-61

ΧΒΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 78-50

ΑΡΗΣ Θ.-ΚΑΔΜΟΣ 47-79

Ρεπό: ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9-11/3)

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

Ρεπό: ΧΒΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΧΒΑ 5 10 5 0 359 236
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5 8 3 2 309 255
ΑΛΙΑΡΤΟΣ 4 7 3 1 239 213
ΚΑΔΜΟΣ 4 7 3 1 300 220
ΑΡΗΣ Θ. 4 5 1 3 236 280
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ. 4 4 0 4 150 281
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4 4 0 4 197 294

 

ΣΚΟΡΕΡΣ 

  1. Παναγιωτίδης (Αλέξανδρος) 88
  2. Βογιατζής (ΧΒΑ) 86
  3. Καρανάσος (Αλίαρτος) 84
  4. Μελετίου Ι. (Άρης Θ.) 68
  5. Κόλα (Αλίαρτος) 67
  6. Θανάσουλας (Κάδμος) 66
  7. Παύλου (Αλέξανδρος) 64
  8. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 58
  9. Γκογκορώσης (ΑΓΕΧ) 54
  10. Παπαϊωάννου (Άρης Θ.) 54
  11. Σοροβός (Αλέξανδρος) 54
  12. Ζυγομήτρος (Κάδμος) 49

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Παύλου (Αλέξανδρος) 11
  2. Κόλα (Αλίαρτος) 10
  3. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 8
  4. Θανάσαινας  (Κάδμος) 8
  5. Κατσιμίχας Π. (Αλίαρτος) 7
  6. Κακαβάς (Αλέξανδρος) 6
  7. Σκυριανός (ΑΓΕΧ) 6
  8. Βογιατζής (ΧΒΑ) 5
  9. Ζεμπίλης (ΧΒΑ) 4
  10. Τσιάρας (Αλέξανδρος) 3
  11. Παπανδρέου (ΧΒΑ) 3
  12. Ζυγομήτρος (Κάδμος) 3

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΤΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 90-78

ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ 50-77

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 110-42

Ρεπό: Μώλος

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10-11/3)

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΤΛΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΩΛΟΣ

Ρεπό: ΣΥΛΛΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν. Η. ΥΠ. Κ.
ΜΑΚΑΡΟΣ 4 8 4 0 340 165
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 4 7 3 1 358 221
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 4 6 2 2 234 272
ΑΤΛΑΣ 4 6 2 2 229 225
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 4 5 1 3 209 306
ΣΥΛΛΑΣ 4 5 1 3 234 269
ΜΩΛΟΣ 4 4 1 3 159 305
    ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μαντζούκας (Έσπερος Λ.) 129
  2. Μαυροζούμης Κ.(Σύλλας) 102
  3. Διαμάντης (Μάκαρος) 91
  4. Δρίβας (Μάκαρος) 80
  5. Παπανικολάου (Σύλλας) 75
  6. Κασσάρας (Κένταυρος Λιβ.) 68
  7. Σεριανάϊ Δ. (Άτλας) 68
  8. Φρυγανάς (Απόλλων Λιβ.) 65
  9. Σταυλιώτης (Απόλλων Λιβ.) 64
  10. Θεοφανόπουλος (Έσπερος Λ.) 59
  11. Παπαδήμας (Μάκαρος) 56
  12. Ψυχούλης (Έσπερος Λ.) 49
ΤΡΙΠΟΝΤΑ
1. Μαντζούκας (Έσπερος Λ.) 17
2. Μαυροζούμης Κ. (Σύλλας) 15
3. Ψυχούλης (Έσπερος Λ.) 11
4. Κασσάρας (Κένταυρος Λ.) 11
5. Δρίβας (Μάκαρος) 9
6. Σταυλιώτης (Απόλλων Λιβ.)  7
7. Διαμάντης (Μάκαρος) 6
8. Παπαδήμας (Μάκαρος) 3
9. Παπανικολάου (Σύλλας) 3
10. Χριστόπουλος (Σύλλας) 3
11. Ζαρκαδούλας (Έσπερος Λ.) 2
12. Σεριανάϊ Δ. (Άτλας) 2

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Βαθμολογία & σκόρερς (5η αγωνιστική)

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Άρης Θήβας-Κάδμος 52-58

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ: Σήμερα (20:30) Άρης Θήβας-Κάδμος σε εξ αναβολής αγώνα

pannikolaou