Συνέχεια στο πρωτάθλημα της Γ’ ΕΣΚΑΣΕ με τη διεξαγωγή της 7ης αγωνιστικής σε όλους τους ομίλους.
Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες έχουν ως εξής:
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 58-47
ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 26-89
Ρεπό: ΣΤΥΡΑ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17-18/3)
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ
ΣΤΥΡΑ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | Β. | Ν. | Η. | ΥΠ | Κ. | |||||
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 6 | 12 | 6 | 0 | 561 | 227 | |||||
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 6 | 9 | 3 | 3 | 298 | 362 | |||||
ΚΑΡΥΣΤΟΣ | 5 | 8 | 3 | 2 | 283 | 313 | |||||
ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ | 6 | 7 | 1 | 5 | 246 | 336 | |||||
ΣΤΥΡΑ | 5 | 6 | 1 | 4 | 268 | 362 |
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ αναβ.
Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 53-50
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/3)
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
Ρεπό: ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | Β. | Ν. | Η. | ΥΠ. | Κ. | |||||
ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ | 6 | 10 | 4 | 2 | 371 | 334 | |||||
Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ | 6 | 6 | 3 | 3 | 311 | 313 | |||||
ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ. | 5 | 8 | 3 | 2 | 302 | 285 | |||||
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 4 | 7 | 3 | 1 | 275 | 218 | |||||
ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 5 | 4 | 0 | 5 | 211 | 320 |
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ 64-55
Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ 53-61
Ρεπό: ΜΕΔΕΩΝ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/3)
ΔΡΟΣΙΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
ΜΕΔΕΩΝ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | Β. | Ν. | Η. | ΥΠ. | Κ. | |||||
ΑΛΙΑΡΤΟΣ | 5 | 10 | 5 | 0 | 344 | 294 | |||||
ΔΡΟΣΙΑ | 6 | 10 | 4 | 2 | 364 | 339 | |||||
ΜΕΔΕΩΝ | 5 | 8 | 3 | 2 | 280 | 273 | |||||
Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ | 6 | 7 | 2 | 4 | 359 | 382 | |||||
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ | 6 | 6 | 0 | 6 | 357 | 426 |
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΑΤΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 83-45
ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ (24/3)
Ρεπό: ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17-18/3)
ΦΑΛΑΡΑ-ΑΤΛΑΣ
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
Δ’ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΕΣ | ΑΓ. | Β. | Ν. | Η. | ΥΠ. | Κ. | |||||
ΦΑΛΑΡΑ | 5 | 10 | 5 | 0 | 417 | 237 | |||||
ΑΤΛΑΣ | 5 | 9 | 4 | 1 | 399 | 271 | |||||
ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧ. | 6 | 8 | 2 | 4 | 356 | 464 | |||||
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ | 5 | 7 | 2 | 3 | 328 | 377 | |||||
ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ. | 5 | 5 | 0 | 5 | 252 | 403 |