αρχική FEATURED Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ & Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογίες & σκόρερς

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ & Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογίες & σκόρερς

745
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Με την 3η αγωνιστική των playoffs συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ’ κατηγορίας και στους δύο ομίλους.

Αλέξανδρος, ΓΑΣ Βασιλικού από τον α’ όμιλο, διατηρούν μέχρι τώρα το αήττητο, ενώ στο β’ όμιλο κάτι αντίστοιχο συμβαίνει μόνο με την Αλίαρτο.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 94-52

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ 84-71

Ρεπό: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5-6/5)

ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

Ρεπό: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

A/A ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 6 3-0 233-201
2 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 2 4 2-0 182-99
3 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ 2 3 1-1 143-130
4 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡ. 3 3 0-3 144-226
5 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 2 0-2 131-177

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Καζάνας (Αλέξανδρος)  73
  2. Κικίδης (ΓΑΣ Βασιλικού)   48
  3. Μανώλης (Φιλαθλητικός) 42
  4. Τουλούμης (Φιλαθλητικός) 39
  5. Κακαβάς (Αλέξανδρος)  36
  6. Μακρύγιαννης (Αλέξανδρος)  33
  7. Φερμελής (Αίας Αλιβερίου)  31
  8. Παπαδόπουλος (Δόξα Διρφύων)  27
  9. Σαρδελής (Δόξα Διρφύων )  27
  10. Γιάνναλος (Δόξα Διρφύων)  27
  11. Παπαδόπουλος (Φιλαθλητικός)  26
  12. Κόκκορης (ΓΑΣ Βασιλικού)  24

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μανώλης (Φιλαθλητικός)  9
  2. Φερμελής (Αίας Αλιβερίου)  7
  3. Κακαβάς (Αλέξανδρος)  6
  4. Παύλου (Αλέξανδρος)  5
  5. Κόκκορης (ΓΑΣ Βασιλικού)  5
  6. Καζάνας (Αλέξανδρος)   4
  7. Κεράτσας (ΓΑΣ Βασιλικού)  3
  8. Μακρύγιαννης (Αλέξανδρος)  2
  9. Παπαδόπουλος (Φιλαθλητικός)   2
  10. Γαλάνης (Φιλαθλητικός)   2
  11. Μπρούζος (Δόξα Διρφύων)   2
  12. Γεροντίτης (ΓΑΣ Βασιλικού)   1

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

ΑΤΛΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ 58-40

ΜΕΔΕΩΝ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ 53-63

Ρεπό: ΦΑΛΑΡΑ

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5-6/5)

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΤΛΑΣ

ΔΡΟΣΙΑ-ΦΑΛΑΡΑ

Ρεπό: ΜΕΔΕΩΝ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

A/A ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΕΔΕΩΝ 3 5 2-1 176-154
2 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 2 4 2-0 139-100
3 ΦΑΛΑΡΑ 2 3 1-1 101-114
4 ΑΤΛΑΣ 2 3 1-1 107-94
5 ΔΡΟΣΙΑ 3 3 0-3 131-192

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ταμπίτσικας (Μεδεών) 48
  2. Αντωνίου (Μεδεών) 35
  3. Λάζαρης (Αλίαρτος) 31
  4. Καραπετάκος (Δροσιά)  30
  5. Βαρδάκης (Δροσιά)  29
  6. Καρανάσος (Αλίαρτος) 29
  7. Ντινόπουλος (Φάλαρα) 24
  8. Ρουκουτάκης (Φάλαρα) 20
  9. Αγάθης (Μεδεών) 19
  10. Λούβαρης (Φάλαρα) 16

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Σταγκίδης (Αλίαρτος) 7
  2. Σταυρίδης (Μεδεών) 5
  3. Βαρδάκης (Δροσιά)  4
  4. Βλαχογιάννης (Αλίαρτος) 3
  5. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 3
  6. Τσιλιγιάννης (Αλίαρτος) 2
  7. Τσουκαλάς (Φάλαρα) 2
  8. Πανόπουλος (Άτλας) 2
  9. Σεριανάϊ Δ. (Άτλας) 1
  10. Αργάτης (Δροσιά)  1