FEATURED Γ ΕΘΝΙΚΗ

ΚΛΗΡΩΣΗ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Ξεκίνημα εκτός έδρας και για τους ‘4’

Εκτός έδρας θα παίξουν  την 1η αγωνιστική του νέου πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας οι 4 εκπρόσωποι της Περιφέρειας μετά την κλήρωση που έγινε σήμερα το μεσημέρι σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας.

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 14 Οκτωβρίου, με τον Άρη Θήβας να παίζει στον Ίκαρο Ν.Σμύρνης, τον Λοκρό στον Αργοναύτη, την Χαλκίδα B.C.-Παναγίτσα στα Μελίσσια και τον Ερμή Σχηματαρίου στο Κορωπί.

Το πρώτο τοπικό ντέρμπι θα γίνει την 6η αγωνιστική στην Αταλάντη μεταξύ Λοκρού και Άρη Θήβας. Έκτοτε και μέχρι και την 11η αγωνιστική, ακολουθούν διαδοχικά τοπικά ντέρμπι!

Αναλυτικά η κλήρωση του 2ου ομίλου της Γ’ Εθνικής για την αγωνιστική περίοδο 2018-19:

1η Αγωνιστική – 14/10/18

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

ΟΦΗ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.Ρ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ -ΔΕΙΛΙΝΟ

ΚΟΡΩΠΙ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

2η Αγωνιστική 21-10/18

ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΟΦΗ

ΛΟΚΡΟΣ-ΙΚΑΡΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΚΟΡΩΠΙ

 

3η Αγωνιστική 4-11/18

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΟΦΗ-ΛΟΚΡΟΣ

ΙΚΑΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΔΕΙΛΙΝΟ

ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΟΡΩΠΙ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

 

4η Αγωνιστική 11-11/18

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΟΦΗ

ΔΕΙΛΙΝΟ-ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΚΟΡΩΠΙ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

 

5η Αγωνιστική 18-11/18

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΟΦΗ-ΔΕΙΛΙΝΟ

ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΚΟΡΩΠΙ

ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΛΟΚΡΟΣ

 

6η Αγωνιστική 25-11/18

ΔΕΙΛΙΝΟ-ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΟΦΗ

ΚΟΡΩΠΙ-ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

7η Αγωνιστική 2-12/18

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΟΦΗ-ΚΟΡΩΠΙ

ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΛΟΚΡΟΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΔΕΙΛΙΝΟ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

8η Αγωνιστική 9/12/18

ΚΟΡΩΠΙ-ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΟΦΗ

ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΙΚΑΡΟΣ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

ΔΕΙΛΙΝΟ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΣΗ

 

9η Αγωνιστική 16/12/18

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΟΦΗ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΚΟΡΩΠΙ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΛΟΚΡΟΣ-ΔΕΙΛΙΝΟ

 

10η Αγωνιστική 23/12/18

ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΟΦΗ

ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΡΩΠΙ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΛΟΚΡΟΣ

ΔΕΙΛΙΝΟ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

 

11η Αγωνιστική 13/1/19

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΟΦΗ-ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΔΕΙΛΙΝΟ

ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΛΟΚΡΟΣ-ΚΟΡΩΠΙ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

12η Αγωνιστική 20/1/19

ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΟΦΗ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΛΟΚΡΟΣ

ΚΟΡΩΠΙ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΔΕΙΛΙΝΟ

 

13η Αγωνιστική 27/1/19

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΟΦΗ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ-ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΜΕΛΙΣΣΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΔΕΙΛΙΝΟ-ΚΟΡΩΠΙ

*Στο β’ γύρο οι ομάδες αγωνίζονται αντίστροφα

Σχετικά άρθρα

Έφτασαν 28 οι ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο μητρώο της Γ.Γ.Α. με την είσοδο του Α.Σ. Καρυστίας!

pannikolaou

Προπονητής στη Ζάμαλεκ ο Βαγγέλης Αγγέλου!

pannikolaou

Σαν σήμερα…30 Ιουλίου (2016-2020)

pannikolaou