FEATURED ΕΦΗΒΩΝ

Η κλήρωση στην κατηγορία Εφήβων (όλοι οι όμιλοι)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΚΥΜΗΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Γ.Σ. ΚΥΜΗΣ

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

3η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

4η Αγωνιστική

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-Γ.Σ. ΚΥΜΗΣ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

5η Αγωνιστική

Γ.Σ. ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΔΡΟΣΙΑ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

ΧΒΑ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕΧ

2η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΔΡΟΣΙΑ

ΑΓΕΧ-ΧΒΑ

Γ.Σ. ΥΑΛΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3η Αγωνιστική

ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕΧ

ΧΒΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

4η Αγωνιστική

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΡΟΣΙΑ

ΧΒΑ–Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΓΕΧ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

5η Αγωνιστική

ΔΡΟΣΙΑ-ΧΒΑ

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΓΕΧ

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

2η Αγωνιστική

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

3η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

4η Αγωνιστική

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ

5η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΔΩΡΙΔΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

2η Αγωνιστική

ΔΩΡΙΔΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

3η Αγωνιστική

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΔΩΡΙΔΑ

4η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΠΡΟΟΔΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΔΩΡΙΔΑ

5η Αγωνιστική

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΔΩΡΙΔΑ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

ΔΩΡΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.ΠΡΩΤΕΑΣ Λ.

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

2η Αγωνιστική

ΠΡΩΤΕΑΣ Λ.-ΣΥΛΛΑΣ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΤΕΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΠΡΩΤΕΑΣΛ.

5η Αγωνιστική

ΣΥΛΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΕΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

Σχετικά άρθρα

Ο Γιώργος Θωμάς στον Άρη Θηβών!

pannikolaou

Νικ. Φραγκούλης: ”Να αλλάξει το μοντέλο στη διεξαγωγή των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΣΕ”

pannikolaou

Σαν σήμερα…29 Ιουλίου (2016-2020)

pannikolaou