αρχική FEATURED Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-23/9)

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-23/9)

575
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Με αγώνες στις κατηγορίες παίδων-εφήβων για 2η αγωνιστική, αλλά και με την πρεμιέρα στις κορασίδες, συνεχίζονται το τριήμερο τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σοφόπουλος-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σοφόπουλος-Γκογκορώσης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ (Χριστοδούλου Γ.-Τσιργωτάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Κάλφα-Θωμά)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ.-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Λ.-Γκαράς)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Κάλφα-Θωμά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Σοφόπουλος-Γκίκας)

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Σοφόπουλος-Γκίκας)

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Νικολιάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ Θ.-ΚΑΔΜΟΣ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

17:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Χριστοδούλου-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΚΥΝΟΣ (Ζάχος-Βιορές)

15:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ (Ζάχος-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΜΩΛΟΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Χατζής-Γκαράς)

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Κάλφα-Γκίκας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Αρτσίτας-Μυτιληνάκης)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Μασλατζίδης Λ.-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ Θ. (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Καραμπιτσάκος-Νικολιάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

14:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Βαρσαμάς-Παναγιώτου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

13:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Ντάνος-Χριστοδούλου Σπ.)

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Γερονικολός-Παπακωνσταντίνου Κ.)

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ. (Καραμπιτσάκος-Νικολιάς)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. (Αρτσίτας-Μυτιληνάκης)

18:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Γκαράς)