ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-30/9)

Πλήρη αγωνιστική δράση για 3η εβδομάδα στα πρωταθλήματα υποδομής, με τους κριτές των αγώνων να είναι οι εξής: 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΔΩΡΙΔΑ (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Νικολακάκης-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Νικολακάκης-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Παπαδήμου-Κούλος-Τσικνής)

15:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ

19:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Γκατζούρης-Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

16:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Γκόλιας-Μπάκα-Ρίζος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Μπάνος-Δαλαμίσκου-Μασλατζίδης Κ.)

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Τραυλού-Γεωργουσόπουλος-Τριανταφύλλου)

17:30 Κλειστό Βασιλικού Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Γεωργουσόπουλος-Τριανταφύλλου-Τραυλού)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Καντούρου-Νικολακάκης-Νταντή)

16:30 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μέτσκα-Μασλατζίδης Στερφ.-Μασλατζίδου Αικ.)

18:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μέτσκα-Μασλατζίδης Στερφ.-Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. (Μπάκα-Γκόλιας-Κονδής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

18:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (20-0 α.α.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Μπάκα-Γκόλιας-Κονδής)

Σχετικά άρθρα

Είναι ο Μάριο Χεζόνια η μεταγραφή της χρονιάς στην Euroleague? Waverpoll

pannikolaou

Μπορούν να κάνουν την επανεκκίνηση οι Β’, Γ’ Εθνική και τα τοπικά πρωταθλήματα; Waverpoll

pannikolaou

Ποια ομάδα θα κατακτήσει το φετινό Κύπελλο Ελλάδας; Waverpoll.com

pannikolaou