B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι όμιλοι όλων των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΣΕ!

Έγιναν γνωστοί από την ΕΣΚΑΣΕ οι όμιλοι όλων των κατηγοριών εν όψει της κλήρωσης που θα γίνει τη Δευτέρα 3 Σεπτεμβρίου στο Συνεδριακό Κέντρο της Περιφέρειας Ευβοίας, στη Λεωφόρο Χαϊνά 93, στη Χαλκίδα.

Το πρωτάθλημα της Α’ και Β’ κατηγορίας Ανδρών θα ξεκινήσει στις 13 Οκτωβρίου ενώ τα πρωταθλήματα παίδων-εφήβων-νεανίδων θα κάνουν το πρώτο τζάμπολ στις 15 Σεπτεμβρίου. Ακόμα, το πρωτάθλημα κορασίδων θα ξεκινήσει στις 22 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά, μπορείτε να δείτε παρακάτω, όλους τους ομίλους σε όλες τις κατηγορίες.

Φέτος, για πρώτη φορά όλοι οι όμιλοι των παίδων αποτελούνται από 8 ομάδες ενώ στους εφήβους οι όμιλοι είναι 6ρηδες.

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

  1. Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ
  2. ΜΑΚΑΡΟΣ
  3. Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ
  4. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
  5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  6. ΧΒΑ
  7. ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  8. ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
  9. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
  10. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  11. ΜΑΛΕΣΙΝΑ
  12. ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  2. ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  3. ΕΡΕΤΡΙΑ
  4. ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
  5. ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
  6. ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
  7. ΚΑΔΜΟΣ
  8. ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΜΠΟΥΚΑΛΗ
  2. ΜΩΛΟΣ
  3. ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
  4. ΚΥΝΟΣ
  5. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
  6. ΣΥΛΛΑΣ
  7. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  8. ΜΕΔΕΩΝ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΚΑΡΥΣΤΟΣ
  2. ΣΤΥΡΑ
  3. ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  5. ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
  6. Α.Ο.ΚΥΜΗΣ
  7. ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
  8. ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  2. ΧΒΑ
  3. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
  4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  5. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
  6. Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ
  7. ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  8. ΠΡΩΤΕΑΣ ΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΚΑΔΜΟΣ
  2. ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
  3. ΜΑΚΑΡΟΣ
  4. ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ
  5. Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ
  6. ΑΛΙΑΡΤΟΣ
  7. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΣΥΛΛΑΣ
  2. ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
  3. ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ
  4. ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  5. ΜΑΛΕΣΙΝΑ
  6. ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ
  7. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
  8. ΚΥΝΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
  2. ΑΤΛΑΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
  3. ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
  4. ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ
  5. ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
  6. ΜΠΟΥΚΑΛΗ
  7. ΜΩΛΟΣ
  8. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ (Α’ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  2. ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  3. ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
  4. ΚΑΡΥΣΤΟΣ
  5. Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ
  6. ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  2. ΧΒΑ
  3. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  4. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
  5. ΔΡΟΣΙΑ
  6. Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ (Γ’ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  2. ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  3. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
  4. ΚΑΔΜΟΣ
  5. ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
  6. ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  2. ΜΑΚΑΡΟΣ
  3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  4. ΔΩΡΙΔΑ
  5. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
  6. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ (Ε’ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
  2. ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
  3. ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
  4. ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
  5. ΣΥΛΛΑΣ
  6. ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  2. ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  3. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
  4. ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  5. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
  6. ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
  2. ΑΛΙΑΡΤΟΣ
  3. ΜΑΚΑΡΟΣ
  4. ΚΑΔΜΟΣ
  5. ΣΥΛΛΑΣ
  6. ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  2. ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  3. Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ
  4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  5. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
  6. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΣΥΛΛΑΣ
  2. ΜΑΚΑΡΟΣ
  3. ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
  4. ΑΛΙΑΡΤΟΣ
  5. ΚΑΔΜΟΣ

 

 

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στους φιλικούς αγώνες (25-29/9)

pannikolaou

Σαν σήμερα…24 Σεπτεμβρίου (2015-2020)

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (25-26 Σεπτεμβρίου)

pannikolaou