B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Σήμερα στις 6 μ.μ. η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΣΕ στη Χαλκίδα!

Στις 6 μ.μ. σήμερα το απόγευμα στην αίθουσα του Συνεδριακού κέντρου της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας, στη Λεωφόρο Χαϊνά 93 στη Χαλκίδα, θα γίνουν οι κληρώσεις των τοπικών πρωταθλημάτων στην Α’ κατηγορία, στη Β’ κατηγορία (α’ & β’ όμιλος), καθώς και στις κατηγορίες Παίδων, Εφήβων, Κορασίδων και Νεανίδων.
Πριν από την έναρξη της κλήρωσης, όπως και πέρυσι, θα μιλήσουν οι 12 προπονητές των ομάδων της Α’ Κατηγορίας, καλεσμένοι της διοργανώτριας αρχής.

Το πρωτάθλημα της Α’ και Β’ κατηγορίας Ανδρών θα ξεκινήσει στις 13 Οκτωβρίου ενώ τα πρωταθλήματα παίδων-εφήβων-νεανίδων θα κάνουν το πρώτο τζάμπολ στις 15 Σεπτεμβρίου. Ακόμα, το πρωτάθλημα κορασίδων θα ξεκινήσει στις 22 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά, μπορείτε να δείτε παρακάτω, όλους τους ομίλους σε όλες τις κατηγορίες, ώστε να έχετε μια πρώτη εικόνα εν όψει της σημερινής κλήρωσης:

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

  1. Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ
  2. ΜΑΚΑΡΟΣ
  3. Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ
  4. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
  5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  6. ΧΒΑ
  7. ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  8. ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
  9. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
  10. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  11. ΜΑΛΕΣΙΝΑ
  12. ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  2. ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  3. ΕΡΕΤΡΙΑ
  4. ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
  5. ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
  6. ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
  7. ΚΑΔΜΟΣ
  8. ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΜΠΟΥΚΑΛΗ
  2. ΜΩΛΟΣ
  3. ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
  4. ΚΥΝΟΣ
  5. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
  6. ΣΥΛΛΑΣ
  7. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  8. ΜΕΔΕΩΝ

 

 

ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΚΑΡΥΣΤΟΣ
  2. ΣΤΥΡΑ
  3. ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  5. ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
  6. Α.Ο.ΚΥΜΗΣ
  7. ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
  8. ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  2. ΧΒΑ
  3. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
  4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  5. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
  6. Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ
  7. ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  8. ΠΡΩΤΕΑΣ ΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΚΑΔΜΟΣ
  2. ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
  3. ΜΑΚΑΡΟΣ
  4. ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ
  5. Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ
  6. ΑΛΙΑΡΤΟΣ
  7. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΣΥΛΛΑΣ
  2. ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
  3. ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ
  4. ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
  5. ΜΑΛΕΣΙΝΑ
  6. ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ
  7. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
  8. ΚΥΝΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
  2. ΑΤΛΑΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
  3. ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
  4. ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ
  5. ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
  6. ΜΠΟΥΚΑΛΗ
  7. ΜΩΛΟΣ
  8. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ (Α’ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  2. ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  3. ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
  4. ΚΑΡΥΣΤΟΣ
  5. Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ
  6. ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  2. ΧΒΑ
  3. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  4. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
  5. ΔΡΟΣΙΑ
  6. Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ (Γ’ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  2. ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  3. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
  4. ΚΑΔΜΟΣ
  5. ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
  6. ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  2. ΜΑΚΑΡΟΣ
  3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
  4. ΔΩΡΙΔΑ
  5. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
  6. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ (Ε’ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
  2. ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
  3. ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
  4. ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
  5. ΣΥΛΛΑΣ
  6. ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  2. ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  3. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
  4. ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  5. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
  6. ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
  2. ΑΛΙΑΡΤΟΣ
  3. ΜΑΚΑΡΟΣ
  4. ΚΑΔΜΟΣ
  5. ΣΥΛΛΑΣ
  6. ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
  2. ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
  3. Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ
  4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  5. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
  6. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

  1. ΣΥΛΛΑΣ
  2. ΜΑΚΑΡΟΣ
  3. ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
  4. ΑΛΙΑΡΤΟΣ
  5. ΚΑΔΜΟΣ

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (25-26 Σεπτεμβρίου)

pannikolaou

Παράταση μεταγραφών έως 5 Οκτωβρίου και για τις τοπικές Ενώσεις!

pannikolaou

Μαζί για 5η χρονιά Stereabasket Awards και Bfresh!

pannikolaou