FEATURED ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (5-8/10)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που συνεχίζονται στο χρονικό διάστημα 5-8 Οκτωβρίου με αγώνες στις κατηγορίες παίδων, εφήβων, κορασίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Ντάνος-Παπακωνσταντίνου Π.)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Αρτσίτας-Γκογκορώσης)

17:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΣΤΥΡΑ (Χαϊνά-Γαβριήλ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Αρτσίτας-Γκογκορώσης)

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σοφόπουλος-Παναγιώτου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΧΒΑ (Κάλφα-Χαλδούπης)

17:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Ι.-Νικολιάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Κάλφα-Χαλδούπης)

15:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Χουγιάζος-Παπακωνσταντίνου Κ.)

17:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Χουγιάζος-Παπακωνσταντίνου Κ.)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Γερονικολός-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Καραμπιτσάκος-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Κοτσιμπός)

16:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Κοτσιμπός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Καραμπιτσάκος-Βιορές)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Μασλατζίδης Λ.-Θωμά)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Μασλατζίδης Λ.-Θωμά)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Νικολιάς)

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Γκογκορώσης)

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Αρτσίτας-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ (Χουγιάζος-Κάλφα)

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Μασλατζίδης Ι.-Μυτιληνάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ντάνος-Βιορές)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΔΩΡΙΔΑ (Γερονικολός-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Σοφόπουλος-Χαλδούπης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Καραμπιτσάκος)

17:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Καραμπιτσάκος)

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

Σχετικά άρθρα

Σαν σήμερα…1 Μαρτίου

pannikolaou

Είναι ο Μάριο Χεζόνια η μεταγραφή της χρονιάς στην Euroleague? Waverpoll

pannikolaou

Ο Θανάσης Γιαπλές για τον αγώνα Άλμπα Βερολίνου-Παναθηναϊκός (video)

pannikolaou