Over play

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (5-11/10)

Τρίτη εβδομάδα αγωνιστικής δράσης στα πρωταθλήματα υποδομών της ΕΣΚΑΣΕ με τους κριτές των αναμετρήσεων σε όλες τις κατηγορίες να είναι οι εξής: 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Κιούσης)

17:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΣΤΥΡΑ (Τσαπάτος-Βελεσιώτη-Νταντή)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Κιούσης-Μασλατζίδης Στεφ.)

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κολλάρος-Μασλατζίδης Κ.-Γεωργουσόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΧΒΑ (Σιαδήμας-Χανής-Τζουβάνα)

17:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Βασιλακοπούλου-Κατρακάζος-Μασλατζίδου Κατ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

15:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ

17:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Αναγνώστου-Δέδες)

16:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Καλαντζής-Τσαμπρίκα-Κανδηλάρης)

18:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Αναγνώστου-Δέδες)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Χαλαστάρα-Αλεξίου-Χριστόπουλος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Μπάνος-Κιούσης)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Κιούσης-Μπάνος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κονοβέση-Τριανταφύλλου-Τραυλού)

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Κολλάρος-Μασλατζίδης Κ.-Μασλατζίδης Στεφ.)

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Κατρακάζος-Μασλατζίδου Κατ.-Νικολακάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ (Δαλαμίσκου-Χανής-Γεωργουσόπουλος)

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Μέτσκα-Σιαδήμας-Τζουβάνα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΔΩΡΙΔΑ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Καντούρου-Τραυλού-Τριανταφύλλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

17:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου-Τσαμπρίκα)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

21:45 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Κολλάρος-Βελεσιώτη-Νταντή)

 

ΠΕΜΠΤΗ 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μπάνος-Κιούσης-Τριανταφύλλου)

 

Σχετικά άρθρα

Είναι ο Μάριο Χεζόνια η μεταγραφή της χρονιάς στην Euroleague? Waverpoll

pannikolaou

Ποια ομάδα θα κατακτήσει το φετινό Κύπελλο Ελλάδας; Waverpoll.com

pannikolaou

Η ψηφοφορία της εβδομάδας από το waverpoll.com (8/2-14/2)

pannikolaou