FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς

Με τη διεξαγωγή της 4ης αγωνιστικής και στους 5 ομίλους συνεχίστηκε το παιδικό πρωτάθλημα της ΕΣΚΑΣΕ, με τα αποτελέσματα, τις βαθμολογίες και τους σκόρερς να έχουν ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (4η Αγωνιστική)

ΣΤΥΡΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 43-62

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 38-75

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ 54-39

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ 20-0 α.α.

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27/10)

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΣΤΥΡΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ. Ν. Η. ΥΠΕΡ ΚΑΤΑ
ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 4 8 4 0 243 130
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4 8 4 0 306 162
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡ. 4 7 3 1 193 153
ΚΑΡΥΣΤΟΣ 4 6 2 2 211 195
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ. 4 6 2 2 164 198
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 4 5 1 3 175 234
Α.Ο. ΚΥΜΗΣ 4 3 0 4 110 200
ΣΤΥΡΑ 4 4 0 4 143 273

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

1. Κυβετός (ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 70

2. Παπακωνσταντίνου (ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ) 64

3. Καβανόζης Γ. (ΚΑΡΥΣΤΟΣ) 61

4. Γκογκορώσης (ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 56

5. Μπουραντάς (ΚΑΡΥΣΤΟΣ) 55

6. Ρίννης (ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 55

7. Γλυκός (ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ) 54

8. Μπατσόλας (ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ) 52

9. Μπάνος (ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ) 49

-Πολύχρονος Γ. (ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ) 49

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

1. Πολύχρονος Γ. (ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ) 7

-Καβανόζης Γ. (ΚΑΡΥΣΤΟΣ) 7

3. Μπασούκος (ΓΑΣ Βασιλικού) 5

4. Κυβετός (ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 4

-Μπάνος (ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ) 4

-Ψαριανός (ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ) 4

6. Γλυκός (ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ) 3

-Μωραΐτης (ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ) 3

8. Κουκουβάος (ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ) 2

-Νάκο (ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ) 2

-Γκογκορώσης (ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 2

-Ρίννης (ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 2

-Δενδρινός (ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ) 2

-Μαραυγάνης (ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ) 2

-Χουλιάρας (ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ) 2

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (4η Αγωνιστική)

ΧΒΑ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20-0 α.α.

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 22-94

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 34-80

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ 109-19

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28/10)

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΧΒΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ. Ν. Η. ΥΠΕΡ ΚΑΤΑ
ΧΒΑ 4 8 4 0 311 128
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 3 5 2 1 199 144
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 3 5 2 1 232 87
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4 5 1 3 135 317
ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2 4 2 0 155 58
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 4 4 0 4 119 307
Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ 1 1 0 1 19 109
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 0 0 0 0 0 0

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

1. Αντωνόπουλος (ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ.) 69

2. Καρανάσος (ΧΒΑ) 68

3. Καραστάθης (ΧΒΑ) 60

4. Μπανούτας (ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ.) 54

-Σταθόπουλος (ΧΒΑ) 54

6. Λουλακάς (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 45

7. Μάρκου (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 43

8. Γεωργουσόπουλος (ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 40

9. Μπέγκα (ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ.) 38

-Κοροσίμα (ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ) 38

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

1. Καραστάθης (ΧΒΑ) 7

2. Σταθόπουλος (ΧΒΑ) 5

-Χατζησωτηρίου (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 5

4. Μάρκου (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 2

-Καρατζίκης (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 2

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (4η Αγωνιστική)

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 67-68

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 58-40

ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ 74-27

ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (21/10)

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28/10)

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΑΔΜΟΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ. Ν. Η. ΥΠΕΡ ΚΑΤΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 4 8 4 0 270 169
ΚΑΔΜΟΣ 4 8 4 0 285 148
Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ 4 7 3 1 251 182
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 4 6 2 2 191 165
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. 4 5 1 3 165 265
ΑΡΗΣ Θ. 4 5 1 3 191 248
ΑΚ. ΑΜΦ. 3 3 0 3 126 196
ΑΛΙΑΡΤΟΣ 3 3 0 3 81 187

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

1. Αναγνωστάκος (ΙΤΕΑ) 96

2. Θανάσαινας (ΚΑΔΜΟΣ) 83

3. Βαγιάκος (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.) 80

4. Μάρκου Κ. (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.) 71

-Μπόγρης Λ. (ΚΑΔΜΟΣ) 71

6. Μελετίου Ι. (ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ) 67

7. Μελετίου Κ. (ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ) 61

8. Τσικνής (ΜΑΚΑΡΟΣ) 58

9. Ζυγομήτρος (ΚΑΔΜΟΣ) 55

10. Τσιριπέρου (ΙΤΕΑ) 51

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

1. Θανάσαινας (ΚΑΔΜΟΣ) 13

2. Τσιριπέρου (ΙΤΕΑ) 12

3. Αναγνωστάκος (ΙΤΕΑ) 8

4. Ξηρός (ΜΑΚΑΡΟΣ) 5

5. Ζυγομήτρος (ΚΑΔΜΟΣ) 4

-Φίλης (ΚΑΔΜΟΣ) 4

7. Τσικνής (ΜΑΚΑΡΟΣ) 3

-Γκιζίμης (ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.) 3

-Κατωπόδης (ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.) 3

10. Κατσαρός (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.) 2

-Καλατζής (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.) 2

-Σιδεράς (ΑΛΙΑΡΤΟΣ) 2

-Χαλκιάς (ΙΤΕΑ) 2

-Κοντογιώργος (ΜΑΚΑΡΟΣ) 2

-Χαλκιάς (ΙΤΕΑ) 2

-Σκούμας (ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ) 2

 

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (4η Αγωνιστική)

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ. 50-42

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΥΝΟΣ 92-53

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 47-30

ΛΟΚΡΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 89-19

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27-28/10)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΚΥΝΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ ΒΑΘ. Ν. Η. ΥΠΕΡ ΚΑΤΑ
ΛΟΚΡΟΣ 4 8 4 0 308 124
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 4 6 2 2 175 168
ΜΑΛΕΣΙΝΑ 3 6 3 0 295 118
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 3 5 2 1 129 176
ΣΥΛΛΑΣ 4 5 1 3 174 272
ΚΥΝΟΣ 3 4 1 2 163 182
ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 3 4 1 2 79 88
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 4 3 0 4 56 251

ΣΚΟΡΕΡΣ

1. Μπλόντζος (ΜΑΛΕΣΙΝΑ) 96

2. Καραλής (ΛΟΚΡΟΣ) 65

3. Τζιάκος (ΚΥΝΟΣ) 57

4. Δημητρός (ΜΑΛΕΣΙΝΑ) 55

5. Λιόντος (ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ) 49

6. Καραμέρης Αλ. (ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ) 46

7. Σίμος (ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ) 41

8. Τραγογιάννης (ΛΟΚΡΟΣ) 39

9. Κουτσουμπάκης (ΣΥΛΛΑΣ) 37

10. Μαζιώτης Ι. (ΚΥΝΟΣ) 34

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

1. Καραστάθης Σ. (ΜΑΛΕΣΙΝΑ) 6

2. Καραμέρης Αλ. (ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ) 4

-Γκικόπουλος (ΜΑΛΕΣΙΝΑ) 4

-Κουτσουμπάκης (ΣΥΛΛΑΣ) 4

5. Τζιάκος (ΚΥΝΟΣ) 3

-Καραμίντζος Α. (ΜΑΛΕΣΙΝΑ) 3

-Ταμπούρης (ΜΑΛΕΣΙΝΑ) 3

-Λιόντος (ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ) 3

-Σίμος (ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ) 3

10. Μαρίνογλου (ΣΥΛΛΑΣ) 2

-Δημητρός (ΜΑΛΕΣΙΝΑ) 2

-Φακίτσας (ΣΥΛΛΑΣ) 2

-Βασιλείου (ΣΥΛΛΑΣ) 2

-Παΐσιος (ΜΑΛΕΣΙΝΑ) 2

 

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (4η Αγωνιστική)

ΑΤΛΑΣ-ΜΩΛΟΣ 20-0 α.α.

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 69-73

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 62-74

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ 70-76

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28/10)

ΜΩΛΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ. Ν. Η. ΥΠΕΡ ΚΑΤΑ
ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ 4 7 3 1 276 206
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 4 7 3 1 288 233
ΑΤΛΑΣ ΚΑΡΠ. 4 7 3 1 272 135
ΜΠΟΥΚΑΛΗ 4 7 3 1 297 252
ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧ. 4 6 2 2 269 280
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚ. 4 6 2 2 212 247
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 4 4 0 4 172 352
ΜΩΛΟΣ 4 3 0 4 180 261

ΣΚΟΡΕΡΣ

1. Μαντζούκας (ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ) 152

2. Έλληνας Στ. (ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ) 130

3. Φασούλας (ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ) 80

4. Κεραμάρης (ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ) 76

5. Γεωργούσης (ΜΠΟΥΚΑΛΗ) 74

6. Σεριανάι Δ. (ΑΤΛΑΣ) 70

7. Στιβαχτής (ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ) 66

8. Χαρίλας (ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ) 59

9. Σβερώνης (ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ) 57

-Ντότσικας (ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ) 57

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

1. Μαντζούκας (ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ) 14

2. Χαρίλας (ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ) 11

3. Έλληνας Στ. (ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ) 8

-Ζανιάς (ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ) 8

-Σβερώνης (ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ) 8

6. Παπαλελούδης (ΜΩΛΟΣ) 6

7. Κουρέπης (ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ) 5

-Οικονόμου (ΜΠΟΥΚΑΛΗ) 5

9. Σεριανάι Δ. (ΑΤΛΑΣ) 4

-Στιβαχτής (ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ) 4

Σχετικά άρθρα

Οι ημερομηνίες για τις τελικές φάσεις στα Πανελλήνια πρωταθλήματα κατηγοριών!

pannikolaou

Σαν σήμερα…12 Ιουνίου (2016-2020)

pannikolaou

Η ΑΕΕΠ Χαλκίδας διοργανώνει το 7ο Summer Basketball Camp!

pannikolaou