FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς

Ολοκληρώθηκε η 3η αγωνιστική και στους 5 ομίλους του παιδικού πρωταθλήματος της ΕΣΚΑΣΕ, με τα αποτελέσματα, τις βαθμολογίες και τους σκόρερς να έχουν ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (3η Αγωνιστική)

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 39-60

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΣΤΥΡΑ 92-29

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 63-49

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ 70-35

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13-14/10)

ΣΤΥΡΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ. Ν. Η. ΥΠΕΡ ΚΑΤΑ
ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 3 6 3 0 189 91
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 6 3 0 231 124
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡ. 3 5 2 1 173 153
ΚΑΡΥΣΤΟΣ 3 5 2 1 172 141
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 3 4 1 2 137 159
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛ. 3 4 1 2 102 155
Α.Ο. ΚΥΜΗΣ 3 3 0 3 110 180
ΣΤΥΡΑ 3 3 0 3 100 211

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

Ρίννης (ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 55

Κυβετός (ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 54

Καβανόζης Γ. (ΚΑΡΥΣΤΟΣ) 51

Παπακωνσταντίνου (ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ) 49

Μπάνος (ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡ.) 49

Πολύχρονος Γ. (ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡ.) 49

Μπουραντάς (ΚΑΡΥΣΤΟΣ) 43

Γλυκός (ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ) 39

Γιαννούλης (ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ) 44

Ψαριανός (ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ) 37

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

Πολύχρονος Γ. (ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡ.) 7

Καβανόζης Γ. (ΚΑΡΥΣΤΟΣ) 6

Μπασούκος (ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ) 5

Κυβετός (ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 4

Μωραΐτης (ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ) 3

Κουκουβάος (ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ) 2

Νάκο (ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ) 2

Γλυκός (ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ) 2

Γκογκορώσης (ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 2

Ρίννης (ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ) 2

Μπάνος (ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡ.) 2

Δενδρινός (ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡ.) 2

Ψαριανός (ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ) 2

Μαραυγάνης (ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ) 2

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (3η Αγωνιστική)

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΧΒΑ 59-80

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 45-38

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ αναβ.

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13-14/10)

ΧΒΑ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ. Ν. Η. ΥΠΕΡ ΚΑΤΑ
ΧΒΑ 3 6 3 0 291 128
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 4 1 2 101 237
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 2 3 1 1 105 122
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 3 1 1 123 68
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 3 3 0 3 97 213
AEΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1 2 1 0 75 24
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 0 0 0 0 0 0
Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ 0 0 0 0 0 0

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

Καρανάσος (ΧΒΑ) 68

Καραστάθης (ΧΒΑ) 60

Σταθόπουλος (ΧΒΑ) 54

Αντωνόπουλος (ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ.) 41

Μπέγκα (ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ.) 34

Λουλακάς (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ.) 33

Μπανούτας (ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ.) 29

Κοροσίμα (ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ.) 27

Μάρκου (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ.) 27

Καρατζίκης (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 25

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

Καραστάθης (ΧΒΑ) 7

Σταθόπουλος (ΧΒΑ) 5

Χατζησωτηρίου (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 3

Μάρκου (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ.) 2

Καρατζίκης (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 2

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (3η Αγωνιστική)

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ 69-46

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 36-42

ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ 55-42

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ 57-37

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13-14 &21/10)

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ. Ν. Η. ΥΠΕΡ ΚΑΤΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 3 6 3 0 202 102
ΚΑΔΜΟΣ 3 6 3 0 211 121
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 3 5 2 1 151 107
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 3 5 2 1 193 142
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. 3 4 1 2 138 191
ΑΡΗΣ Θ. 3 4 1 2 124 180
ΑΚ. ΑΜΦ. 3 3 0 3 126 196
ΑΛΙΑΡΤΟΣ 3 3 0 3 81 187

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

Μπόγρης Λ. (ΚΑΔΜΟΣ) 60

Θανάσαινας (ΚΑΔΜΟΣ) 59

Αναγνωστάκος (Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ) 72

Μάρκου Κ. (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.) 50

Μελετίου Ι. (ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ) 50

Τσικνής (ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.) 47

Βαγιάκος (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.) 44

Τσιριπέρου (Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ) 42

Ζυγομήτρος (ΚΑΔΜΟΣ) 40

Μελετίου Κ. (ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ) 35

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

Θανάσαινας (ΚΑΔΜΟΣ) 11

Τσιριπέρου (Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ) 9

Αναγνωστάκος (Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ) 7

Ξηρός (ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.) 4

Φίλης (ΚΑΔΜΟΣ) 3

Κατσαρός (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.) 2

Καλατζής (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.) 2

Σιδεράς (ΑΛΙΑΡΤΟΣ) 2

Χαλκιάς (Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ) 2

Τσικνής (ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.) 2

Κοντογιώργος (ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.) 2

Χαλκιάς (ΙΤΕΑ) 2

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (3η Αγωνιστική)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ 29-74

ΚΥΝΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ αναβ.

ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 37-114

ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 20-0 α.α.

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14/10)

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ.

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΥΝΟΣ

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ ΒΑΘ. Ν. Η. ΥΠΕΡ ΚΑΤΑ
ΛΟΚΡΟΣ 3 6 3 0 219 105
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 5 2 1 133 118
ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2 4 2 0 203 65
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 2 3 1 1 79 134
ΣΥΛΛΑΣ 3 3 0 3 127 242
ΚΥΝΟΣ 2 3 1 1 110 90
ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 2 3 1 1 49 41
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 3 2 0 2 37 162

ΣΚΟΡΕΡΣ

Μπλόντζος (ΜΑΛΕΣΙΝΑ) 66

Καραλής (ΛΟΚΡΟΣ) 65

Δημητρός (ΜΑΛΕΣΙΝΑ) 45

Τραγογιάννης (ΛΟΚΡΟΣ) 39

Τζιάκος (ΚΥΝΟΣ) 34

Καραμέρης Αλ. (ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ) 33

Κουτσουμπάκης (ΣΥΛΛΑΣ) 32

Λιόντος (ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ) 31

Μυρογιάννης (ΛΟΚΡΟΣ) 25

Μαζιώτης Ι. (ΚΥΝΟΣ) 24

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

Κουτσουμπάκης (ΣΥΛΛΑΣ) 3

Καραμέρης Αλ. (ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ) 3

Γκικόπουλος (ΜΑΛΕΣΙΝΑ) 3

Καραστάθης Σ. (ΜΑΛΕΣΙΝΑ) 3

Μαρίνογλου (ΣΥΛΛΑΣ) 2

Δημητρός (ΛΟΚΡΟΣ) 2

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (3η Αγωνιστική)

ΜΩΛΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 68-77

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ 32-70

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 45-75

ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ 58-79

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12-14/10)

ΑΤΛΑΣ-ΜΩΛΟΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ. Ν. Η. ΥΠΕΡ ΚΑΤΑ
ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ 3 6 3 0 206 130
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 3 6 3 0 219 160
ΑΤΛΑΣ ΚΑΡΠ. 3 5 2 1 252 135
ΜΠΟΥΚΑΛΗ 3 5 2 1 221 182
ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧ. 3 4 1 2 195 218
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚ. 3 4 1 2 139 178
ΜΩΛΟΣ 3 3 0 3 180 241
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 3 3 0 3 110 278

ΣΚΟΡΕΡΣ

Μαντζούκας (ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.) 107

Έλληνας Στ. (ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ) 88

Γεωργούσης (ΜΠΟΥΚΑΛΗ) 56

Φασούλας (ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ) 68

Σεριανάι Δ. (ΑΤΛΑΣ) 46

Σβερώνης (ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ) 44

Παπαλελούδης (ΜΩΛΟΣ) 44

Τυμπλαλέξης (ΜΠΟΥΚΑΛΗ) 44

Σεβαστόπουλος (ΜΩΛΟΣ) 43

Στουγιάννης (ΜΩΛΟΣ) 41

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

Σβερώνης (ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ) 8

Μαντζούκας (ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.) 7

Έλληνας Στ. (ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧ.) 7

Χαρίλας (ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.) 7

Παπαλελούδης (ΜΩΛΟΣ) 6

Κουρέπης (ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚ.) 4

Ζανιάς (ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚ.) 4

Οικονόμου (ΜΠΟΥΚΑΛΗ) 4

Έλληνας Στ. (ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧ.) 2

Σεριανάι Δ. (ΑΤΛΑΣ) 2

Ντότσικας (ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ) 2

Τυμπλαλέξης (ΜΠΟΥΚΑΛΗ) 2

Σχετικά άρθρα

Σαν σήμερα…25 Φεβρουαρίου

pannikolaou

Μέχρι 26/2 οι δηλώσεις συμμετοχής αντιπροσώπων των σωματείων για τις εκλογές της ΕΟΚ

pannikolaou

Μπορούν να κάνουν την επανεκκίνηση οι Β’, Γ’ Εθνική και τα τοπικά πρωταθλήματα; Waverpoll

pannikolaou