FEATURED Γ ΕΣΚΑΣΕ

Κλήρωση Γ’ ΕΣΚΑΣΕ: Το πρόγραμμα στους τρεις ομίλους

Πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη το απόγευμα στα γραφεία της ΕΣΚΑΣΕ στη Θήβα, η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ κατηγορίας Ανδρών.

Οι 19 ομάδες χωρίστηκαν σε 3 ομίλους με γεωγραφικά κριτήρια με το νέο πρωτάθλημα να ξεκινάει από 15-23 Δεκεμβρίου σε α’ & γ’ όμιλο, ενώ ο β΄όμιλος θα κάνει πρεμιέρα από 8-16 Δεκεμβρίου.

Αναλυτικά η κλήρωση σε όλους τους ομίλους:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΣΤΥΡΑ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ

 

2η Αγωνιστική

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ

Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

3η Αγωνιστική

ΣΤΥΡΑ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ

Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ

Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

4η Αγωνιστική

Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ

Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

5η Αγωνιστική

ΣΤΥΡΑ-Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ

Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΔΡΟΣΙΑ

Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ

Ρεπό: Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ

ΔΡΟΣΙΑ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

Ρεπό: Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 

3η Αγωνιστική

Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΣΟ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ

ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

Ρεπό: ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

 

4η Αγωνιστική

Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ

Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΔΡΟΣΙΑ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

Ρεπό: ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

 

5η Αγωνιστική

Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ

Ρεπό: ΔΡΟΣΙΑ

 

6η Αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ

Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΔΡΟΣΙΑ

Ρεπό: ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

 

7η Αγωνιστική

Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

ΔΡΟΣΙΑ-Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

Ρεπό: Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική

ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΦΑΛΑΡΑ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΜΟΥΤΑ-ΑΤΛΑΣ

 

2η Αγωνιστική

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΑΤΛΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ

 

3η Αγωνιστική

ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ

ΦΑΛΑΡΑ-ΜΟΥΤΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

4η Αγωνιστική

ΜΟΥΤΑ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΦΑΛΑΡΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΤΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

5η Αγωνιστική

ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΟΥΤΑ

 

Σχετικά άρθρα

ΕΦΗΒΩΝ (Ημιτελικός): Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας 60-66

pannikolaou

Χρήστος Μωραΐτης: ”Να αλλάξει το σύστημα διεξαγωγής σε final-8”

pannikolaou

ΕΟΚ: Ανακοίνωσε εκλογές στις 12 Σεπτεμβρίου στο ΟΑΚΑ!

pannikolaou