B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-28/11)

Χωρίς αγώνες για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά με πλήρη δράση σε όλες τις υπόλοιπες κατηγορίες, συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ τις επόμενες μέρες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

21:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ Θ.-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

19:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΩΛΟΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΥΝΟΣ

17:30 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

14:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

16:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ Θ.-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

18:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ Θ.-ΣΥΛΛΑΣ

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

16:15 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΑΤΛΑΣ

13:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

Σχετικά άρθρα

ΚΥΜΗ-ΛΑΥΡΙΟ: Προϊστορία-στατιστικά

Κώστας Λαγός

Οι νέοι και οι…παλιοί στο All Star Game!

pannikolaou

Παρουσία Γ. Βασιλακόπουλου το All Star Game της ΕΣΚΑΣΕ!

pannikolaou