FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (30/11-7/12)

Με αγωνιστική δράση στην Α’ ΕΣΚΑΣΕ, που αρχίζει και πάλι μετά από διακοπή μιας εβδομάδας, αλλά και με αγώνες στις υπόλοιπες κατηγορίες συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα τοπικά πρωταθλήματα.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ Θ.-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΧΒΑ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΥΜΟΣ

14:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

16:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΩΛΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΒΑ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

13:00 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΡΗΣ Θ.

 

ΠΕΜΠΤΗ 6 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

Σχετικά άρθρα

Waverpoll.com: Θα γίνει trade από τους 76ers πριν ή μετά τα Χριστούγεννα ο Μπεν Σίμονς;

pannikolaou

Πρωτάθλημα Εφήβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (23 & 24/10)

pannikolaou

Πρωτάθλημα Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (Εξ αναβολής 23/10)

pannikolaou