B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΙΝΙ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-26/11)

Συνέχεια στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, χωρίς αγώνες για την Α’ κατηγορία αυτό το Σαββατοκύριακο, αλλά με πλήρη δράση και στους δύο ομίλους της Β’ κατηγορίας, αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χαϊνά-Μασλατζίδης Ι.)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Καραμπιτσάκος-Χριστοδούλου)

19:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Τσάλλας-Χατζής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Ντάνος-Γερονικολός)

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΩΛΟΣ (Σοφόπουλος-Αρτσίτας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Τσάλλας-Χατζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Καλαπόδης-Χαλδούπης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΥΝΟΣ (Καραμπιτσάκος-Χριστοδούλου)

17:30 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Σοφόπουλος-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

14:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

16:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ Θ.-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κάλφα-Καλαπόδης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

18:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Καραμπιτσάκος-Αρτσίτας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Θωμά-Μυτιληνάκης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ Θ.-ΣΥΛΛΑΣ (Καρβούνης-Κόλα)

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Πετώνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Χατζής-Γαβριήλ)

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Αποστόλου-Νικολιάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Θωμά-Μυτιληνάκης)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Γκογκορώσης-Παναγιώτου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Πετώνης-Βιορές)

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Βιορές-Παπακωνσταντίνου Παν).

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ζάχος-Ζαφείρη)

16:15 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Πετσεπές-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

13:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Πατάγιας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Κάλφα-Καλαπόδης)

 

 

Σχετικά άρθρα

ΕΣΚΑΣΕ: Οι αγώνες στα τοπικά πρωταθλήματα (16-18/11)

pannikolaou

Διαιτητής Α1 ο Βασίλης Ντάνος!

pannikolaou

Η βράβευση του Βαγγέλη Αλεξανδρή από τον Άρη Αμφίκλειας (video)

pannikolaou