B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (30/11-2/12)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες του ερχόμενου Σαββατοκύριακου που περιλαμβάνει μεταξύ άλλων και την επανέναρξη του πρωταθλήματος της Α’ κατηγορίας.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ Θ.-ΚΑΔΜΟΣ (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΧΒΑ (Κοτσιμπός-Ντάνος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Χουγιάζος-Τσάλλας)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Χριστοδούλου-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ζάχος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χαϊνά-Χατζής)

18:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Καραμπιτσάκος-Γερονικολός)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΥΝΟΣ (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

14:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΣΥΛΛΑΣ (Ζαφείρη-Τσόκανος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Κάλφα-Γκίκας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Αρτσίτας-Χαλδούπης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Πετώνης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Ι.-Μυτιληνάκης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Νικολιάς-Γαβριήλ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Ντάνος-Πετσεπές)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΩΛΟΣ (Τσάλλας-Αρτσίτας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Γκογκορώσης-Παναγιώτου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΒΑ (Μυτιληνάκης-Γκαράς)

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Νικολιάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Θωμά-Γαβριήλ)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Γερονικολός-Πετώνης)

13:00 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Γερονικολός-Πετώνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Νικολιάς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Θωμά-Γαβριήλ)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΡΗΣ Θ. (Αποστόλου-Χαλδούπης)

Σχετικά άρθρα

Ο Σωτήρης Βάθης νέος προπονητής του Γ.Σ.Αυλίδας!

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ 76-39

pannikolaou

Στις 27-28/12 το 1ο Χριστουγεννιάτικο τουρνουά παίδων του Απόλλωνα Χαλκίδας!

pannikolaou