ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (30/11-2/12)

Αναλυτικά, το πρόγραμμα και οι κριτές των αγώνων της ΕΣΚΑΣΕ από την Παρασκευή 30 Νοεμβρίου έως την Κυριακή 2 Δεκεμβρίου:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ Θ.-ΚΑΔΜΟΣ (Μπάκα-Ρίζος-Σαράντης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΧΒΑ (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Κατρακάζος-Μασλατζίδου Αικ.-Γεωργουσόπουλος)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Γαβριήλ Ελ.-Χανής-Μασλατζίδης Στεφ.)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Κουρούλης-Ντουρντουρέκας-Κόνδης)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Τραυλού-Νταντή-Μασλατζίδης Κ.)

18:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Δρίβα-Μαχαίρα-Τσικνής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΥΝΟΣ (Καζάς-Σταματάκης-Νιαβής)

14:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΣΥΛΛΑΣ (Κουρούλης-Ντουρντουρέκας-Κόνδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Βασιλακοπούλου-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Μαμασούκα-Χανής-Τριανταφύλλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κουρούλης-Ντουρντουρέκας-Κόνδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Παπαδήμου-Κούλος-Τσικνής)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κολλάρος-Βελεσιώτη-Νικολακάκης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Μπάκας-Σαράντης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Δέδες-Κανδηλάρης-Καλαντζής)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΩΛΟΣ (Κουρούλης-Κόνδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μπάνος-Κιούσης-Νταντή)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΒΑ (Γαβριήλ Ελ.-Νικολακάκης-Κατρακάζος)

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Μέτσκα-Δαλαμίσκου-Τραυλού)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Γεωργουσόπουλος-Μασλατζίδης Κ.-Τριανταφύλλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Παπαδήμου-Κούλος-Μαχαίρα)

13:00 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κούλος-Τσικνής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Δέδες-Κανδηλάρης-Καλαντζής)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Δαλαμίσκου-Μαμασούκα-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Τριανταφύλλου-Γεωργουσόπουλος-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΡΗΣ Θ. (Αλεξίου-Χριστόπουλος)

Σχετικά άρθρα

Κόβουν πίτα την 1η Μάρτη διαιτητές & κριτές μπάσκετ!

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-22/2)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (9-11/2)

pannikolaou