FEATURED ΜΙΚΤΕΣ

Έγινε στο Μαρτίνο η προπόνηση των επιλεγμένων αθλητών της ΕΣΚΑΣΕ!

Με την προπόνηση που έγινε χθες στο Μαρτίνο, ολοκληρώθηκε η 2η φάση επιλογής αθλητών της νέας μικτής ΕΣΚΑΣΕ σε αγόρια και κορίτσια και πλέον με τη νέα χρονιά θα ακολουθήσει το τρίτο και τελευταίο στάδιο με την προπόνηση των 24 αγοριών και κοριτσιών που θα έχουν επιλεγεί από τους υπεύθυνους προπονητές Παναγιώτη Μιχαήλ και Αργύρη Κουβάρα.

Αναλυτικά οι αθλητές που συμμετείχαν στις προπονήσεις στο Μαρτίνο και από τους οποίους θα προκύψουν οι 24+24 παίκτες-τριες:

ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΓΟΡΙΩΝ

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

1.Κατσίμπρας Φώτης

2.Μολές Αργύρης

3.Κουτρόγιαννος Αργύρης

 

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

1.Κανατάς Δημήτρης

2.Φανιδάκης Ορέστης

 

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

1.Αγαπητός Δαυίδ

 

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

1.Τσάνας Γιάννης

2.Κουδούνας Γιάννης

 

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

1. Τσιαμούρας Βασίλης

2. Τσουκαράς Φίλιππος

3. Μαντανίκας Κωνσταντίνος

 

ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

1.Κιαμούρης Νίκος

2.Παπαγεωργίου Νίκος

 

ΑΛΙΑΡΤΟΣ

1.Κατσιμίχας Γρηγόρης

2. Τζαβαρίνης Δημήτρης

 

ΧΒΑ

1.Κούτρας Παναγιώτης

2.Γαβρίλοβιτς Μάρκος

3. Κούτρας Ραφαήλ

 

ΚΑΔΜΟΣ

1.Μπόγρης Γιώργος

2. Σκούμας Δημήτρης

 

 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

1.Θεοδώρου Θεόδωρος

2. Λουϊζος Αντώνης

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

1.Πέτρου Βασίλης

2.Περγαντάς Γιάννης

 

 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

1. Μπόκος Θανάσης

 

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

1.Χαντζής Κωνσταντίνος

2.Μπόρσης Κωνσταντίνος

3. Μεθενίτης Πέτρος

 

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

1.Τασούλας Κωνσταντίνος

 

Α.Ε.Ε.Π. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

1.Ρουμπής Γιώργος

2.Οικονόμου Επαμεινώνδας

3. Δεμερτζής Φώτης

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

1.Λειβαδίτης Πέτρος

2. Κοτρογιάννης Βασίλης

 

Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

1.Μπελιάς Δημήτρης

 

 

ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

 

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

1.Κατή Ειρήνη

2. Τσιαμάκη Αλεξάνδρα

3. Ευαγγελοδήμου Αλίκη

 

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

1.Νταλντάρη Ματούλα

2. Καλτσά Αλεξάνδρα

3. Φαφούτη Παναγιώτα

 

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

1.Χαντζή Έλενα

2.Ρούσσου Μαρίνα

 

ΑΛΙΑΡΤΟΣ

1.Καρακικέ Αθηνά

2. Καρανάσου Μαρία

3. Σταματίου Αμαλία

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

1.Δάφνη Μαρία

2. Κιούση Παναγιώτα

3. Παπουτσή Αγγελική-Αλίκη

 

ΚΑΔΜΟΣ

1.Μπόβαλη Ιωάννα

2. Μπάτσαρη Νικολέττα

3. Μηλεούνη Ηρακλεία

 

ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

1.Ξενοκώστα Ιωάννα

2. Λίβα Ζέφη

 

 Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ

1.Τσότρα Ευγενεία

2. Φραγκούλη Καίτη

3. Πολυτήρα Βασιλική

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

1.Παπακώστα Γεωργία

2. Λιάμου Δήμητρα

 

Α.Ε.Ε.Π. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

1.Χουλιάρα Κατερίνα

2.Χουλιάρα Δήμητρα

 

 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

1.Παπαδημητρίου Αλεξάνδρα

2. Μαυρίδη Παρασκευή

3. Γεωργίου Δανάης

4. Θεοδώρου Αθανασία

Σχετικά άρθρα

Πρωταθλήτριες στην Περιφέρεια! (ΓΕΛ Αιδηψού-ΓΕΛ Σχηματαρίου 48-31)

pannikolaou

Σχολικοί αγώνες: Πήρε την πρόκριση η Άμφισσα! (ΓΕΛ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΓΕΛ ΚΑΝΗΘΟΥ 62-58)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-25/3)

pannikolaou