B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-19/12)

Με αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες συνεχίζονται τα τοπικά πρωταθλήματα τις επόμενες μέρες, ενώ πρεμιέρα θα κάνει και η Γ’ ΕΣΚΑΣΕ!

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

18:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΧΒΑ

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

20:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΔΡΟΣΙΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΚΑΔΜΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:0 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΧΒΑ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

15:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

13:00 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

 

Σχετικά άρθρα

Έναρξη σήμερα στο γ’ μέρος των Stereabasket Awards!

pannikolaou

Ο Κων. Λουλακάς αλλάζει ομάδα και ευχαριστεί!

pannikolaou

Νέος προπονητής στον Αλέξανδρο Αρτάκης ο Χρ. Γαλάνης!

pannikolaou