αρχική B ΕΣΚΑΣΕ Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-9/12)

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-9/12)

687
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες του ερχόμενου Σαββατοκύριακου, που περιλαμβάνει παιχνίδια για τα πρωταθλήματα Α’ & Β’ Ανδρών αλλά και για τις κατηγορίες παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Χαϊνά-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. (Κοτσιμπός-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

15:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Χριστοδούλου-Πετσεπές)

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Σοφόπουλος-Αρτσίτας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Νικολιάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Βαρσαμάς-Νικολιάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Κοτσιμπός)

11:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΥΝΟΣ (Βιορές-Παπακωνσταντίνου Π.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Χριστοδούλου-Πετσεπές)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

17:30 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΜΩΛΟΣ (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

14:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Καραμπιτσάκος-Κόλα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΕΡΕΤΡΙΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Μασλατζίδης Λ.-Θωμά)

17:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Χουγιάζος-Αρτσίτας)

20:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ (Σοφόπουλος-Καλαπόδης)

17:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Πετώνης-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Θωμά-Παναγιώτου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Καλαπόδης-Γκογκορώσης)

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Βαρσαμάς-Νικολιάς)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Λ.-Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Βαρσαμάς-Γκαράς)

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χουγιάζος-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Αποστόλου-Χαλδούπης)

11:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Αποστόλου-Χαλδούπης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)