B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-16/12)

Αγώνες σε όλες τις κατηγορίες το επόμενο τριήμερο, με το πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας να κάνει το πρώτο τζάμπολ την Παρασκευή, ενώ ανοίγει η αυλαία και στη Γ’ ΕΣΚΑΣΕ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Χουγιάζος-Χαϊνά)

18:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Χριστοδούλου-Χατζής)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΧΒΑ (Κοτσιμπός-Ντάνος)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Καραμπιτσάκος-Κάλφα)

18:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Γερονικολός-Θωμά)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Τσάλλας-Βαρσαμάς)

20:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Καραμπιτσάκος-Κάλφα)

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΔΡΟΣΙΑ (Αρτσίτας-Νικολιάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Αποστόλου-Γκίκας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χριστοδούλου-Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Χουγιάζος-Χαϊνά)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Γκαράς-Γκογκορώσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Βιορές-Κόλα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Βαρσαμάς-Καλαπόδης)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Τσάλλας-Χατζής)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Λ.-Θωμά)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Ζάχος-Πετσεπές)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ (Θωμά-Γκογκορώσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Αρτσίτας-Παναγιώτου)

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ (Αποστόλου-Νικολιάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:0 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Γερονικολός-Βιορές)

15:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. (Πατάγιας-Ζαφείρη)

13:00 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Πετώνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Αποστόλου-Νικολιάς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Τσάλλας-Χατζής)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Γερονικολός-Βιορές)

Σχετικά άρθρα

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 54-50

pannikolaou

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Ο.Κ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ 56-59

pannikolaou

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Αποτελέσματα & βαθμολογία (20η αγωνιστική)

pannikolaou