αρχική ΚΡΙΤΕΣ Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-9/12)

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-9/12)

164
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τα τοπικά πρωταθλήματα μπάσκετ του Σαββατοκύριακου 8-9 Δεκεμβρίου:

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Νταντή-Μασλατζίδου Αικ.-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. (Αναγνώστου-Δέδες)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. (Βελεσιώτη-Χανής-Γεωργουσόπουλος)

15:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Παπαδήμου-Δρίβα-Κούλος)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Τραυλού-Τζουβάνα-Κατρακάζος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μπάνος-Δαλαμίσκου-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Δαλαμίσκου-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Παπαδήμου-Δρίβα-Κούλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Σακαρέλος-Νιαβής)

11:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΥΝΟΣ (Καζάς-Σταματάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Κανδηλάρης-Τσιμπρίκα-Δέδες)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γιαννόπουλος-Γλωσσόπουλος)

17:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΜΩΛΟΣ (Γιαννόπουλος-Γλωσσόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

14:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Μπάκα-Ρίζος-Σαράντης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΕΡΕΤΡΙΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Βελεσιώτη-Γαβριήλ-Μασλατζίδης Στεφ.)

17:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

20:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ (Δαλαμίσκου-Μασλατζίδου Αικ.-Μασλατζίδης Κ.)

17:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μπάκα-Ρίζος-Σαράντης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κούλος-Παπαδήμου-Δρίβα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Μπάνος-Καντούρου-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Κολλάρος-Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Στεφ.)

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Μαμασούκα-Μέτσκα-Νικολακάκης)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Μέτσκα-Μαμασούκα-Νικολακάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Μπάκα-Ρίζος-Σαράντης)

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κουρούλης-Κόνδης-Ντουρντουρέκας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Αλεξίου-Χαλαστάρα-Χριστόπουλος)

11:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χριστόπουλος-Αλεξίου-Χαλαστάρα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Γλωσσόπουλος-Καλαντζής-Κανδηλάρης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Μπάκα-Ρίζος-Σαράντης)