ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-19/12)

Δείτε παρακάτω, τους κριτές των τοπικών πρωταθλημάτων μπάσκετ, για το τριήμερο 14-16 Δεκεμβρίου:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Τζουβάνα-Μασλατζίδου Αικ.-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Χριστόπουλος-Αλεξίου-Χαλαστάρα)

18:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Στ.-Νταντή)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΧΒΑ (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Κόνδης)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Μπουγέτσας-Καζάς-Σαταματάκης)

18:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ντόσκουρης-Δρίβα-Κούλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Κατρακάζος-Νικολακάκης-Τραυλού)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Τζουβάνα-Σιαδήμας)

20:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Καζάς-Σταματάκης-Μπουγέτσας)

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΔΡΟΣΙΑ (Βασιλακοπούλου-Χανής-Γαβριήλ)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μέτσκα-Καντούρου-Μαμασούκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Νταντή-Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Στ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Χριστόπουλος-Χαλαστάρα-Αλεξίου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βασιλακοπούλου-Χανής-Τριανταφύλλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Μπάκα-Ρίζος-Χατζηπαναγιώτου)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Στ.-Νταντή)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Μπάνος-Τριανταφύλλου-Τραυλού)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μπάνος-Κιούσης-Μασλατζίδης Κ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Σακαρέλος-Παπαϊωάννου-Νιαβής)

18:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Δέδες-Κανδηλάρης-Τσιμπρίκα)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ (Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Μαμασούκα-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ (Μασλατζίδου Αικ.-Νικολακάκης-Κατρακάζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:0 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Μέτσκα-Καντούρου Γαβριήλ Ελ.)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Γαβριήλ Ελ.-Μέτσκα-Καντούρου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Παπαδήμου-Κούλος-Δρίβα)

15:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. (Σακαρέλος-Παπαϊωάννου)

13:00 Γήπεδο Ερατεινής ΔΩΡΙΔΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μπάνος-Τραυλού-Τριανταφύλλου)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Παπαδήμου-Κούλος-Δρίβα)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Μπάνος-Κιούσης)

 

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-17/3)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-9/3)

pannikolaou

Έκοψαν πίτα οι κριτές! (pics)

pannikolaou