αρχική FEATURED Το πρόγραμμα της Κύμης στην Basketleague (9η-12η αγωνιστική)

Το πρόγραμμα της Κύμης στην Basketleague (9η-12η αγωνιστική)

194
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Ο ΕΣΑΚΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα της Basketleague από την 9η μέχρι και τη 12η αγωνιστική με την Κύμη σε αυτό το διάστημα να έχει ένα αγώνα εντός έδρας (Άρης 29/12) και τρία ματς εκτός έδρας (Ρέθυμνο-Ήφαιστος Λήμνου-Λαύριο).

Ο αγώνας με τον Άρη θα έχει απ’ ευθείας τηλεοπτική μετάδοση ενώ τα υπόλοιπα παιχνίδια θα παίζουν μέσω της εκπομπής ‘Basket League Show’.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
Κ.Γ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:30 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΥΜΗ Basket League Show ΕΡΤ2
OAKA 17:00 ΑΕΚ-ΛΑΥΡΙΟ COSMOTE SPORT 4HD live
ΚΛΕΙΣΤΟ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 17:30 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑ-ΑΡΗΣ Basket League Show ΕΡΤ2
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 15:15 ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΡΤ2 live
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15:00 ΧΟΛΑΡΓΟΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ ΕΡΤ2 live
PAOK SPORTS ARENA 17:00 ΠΑΟΚ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΡΤ2 live

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22-12-2018

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 15:00 ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΡΕΘΥΜΝΟ Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 15:30 ΛΑΥΡΙΟ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ Basket League Show ΕΡΤ2
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 17:30 ΑΡΗΣ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΡΤ2 live
Κ.Γ. ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 15:30 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ-ΚΥΜΗ Basket League Show ΕΡΤ2
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
Δ.Γ.Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 17:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΟΚ ΕΡΤ2 live
ΟΑΚΑ 21:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ -ΑΕΚ COSMOTE SPORT 4HD live
ΣΕΦ 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ COSMOTE SPORT 4HD live

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ- ΚΟΛΟΣΣΟΣ Basket League Show ΕΡΤ2
ΚΛΕΙΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:45 ΡΕΘΥΜΝΟ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ Basket League Show ΕΡΤ2
ΟΑΚΑ 19:00 ΑΕΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ COSMOTE SPORT 4HD live
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15:45 ΧΟΛΑΡΓΟΣ-ΛΑΥΡΙΟ Basket League Show ΕΡΤ2
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΝΗΘΟΥ 18:00 ΚΥΜΗ-ΑΡΗΣ ΕΡΤ2 live
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
PAOK SPORTS ARENA 17:00 ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΡΤ2 live
ΚΛΕΙΣΤΟ Δ. ΤΟΦΑΛΟΣ 19:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΡΤ2 live

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ TV
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 15:15 ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΠΑΟΚ ΕΡΤ2 live
ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:30 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΡΕΘΥΜΝΟ Basket League Show ΕΡΤ2
Κ.Γ. ΛΑΥΡΙΟΥ 17:30 ΛΑΥΡΙΟ-KYMH Basket League Show ΕΡΤ2
Δ.Γ.Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 17:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ Basket League Show ΕΡΤ2
ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 17:00 ΑΡΗΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ ΕΡΤ2 live
ΣΕΦ 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ- ΑΕΚ COSMOTE SPORT 4HD live
ΟΑΚΑ 17:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ COSMOTE SPORT 4HD live