FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ (8η αγωνιστική): LIVE

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας! Σε νεότερες αναρτήσεις θα ακολουθήσουν αναλυτικά στοιχεία από όλους τους αγώνες! Καλό σας βράδυ!

Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 62-58 (ΤΕΛΙΚΟ)

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. 74-66 (ΤΕΛΙΚΟ)

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 68-57 (ΤΕΛΙΚΟ)

ΧΒΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 81-68 (ΤΕΛΙΚΟ)

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 66-72 (ΤΕΛΙΚΟ)

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 70-47 (ΤΕΛΙΚΟ)

-Παρακάτω μπορείτε να δείτε φωτογραφίες του Ηλία Θαλάσση από τον αγώνα ΧΒΑ-Μαλεσίνα που γίνεται αυτή την ώρα!

-Με καλάθι του Μώρου στην εκπνοή ο Άρης Αμφίκλειας ισοφάρισε σε 63-63 και το ντέρμπι με τον Απόλλωνα Χαλκίδας πήγε στην παράταση!

-Με τρίποντο του Καστάνα διαμορφώθηκε το 36-25 στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου για τον Άρη Αμφίκλειας.

-Με επιμέρους σκορ 21-11 στη β’ περίοδο έφτασε η ΧΒΑ στο 41-29 του πρώτου ημιχρόνου απέναντι στη Μαλεσίνα.

Φίλες και φίλοι του μπάσκετ και ειδικότερα της Α’ ΕΣΚΑΣΕ καλησπέρα σας.

Για τις επόμενες δύο ώρες μπορείτε να μείνετε μαζί μας για τη live εξέλιξη της 8ης αγωνιστικής στην Α’ κατηγορία.

Η 8η αγωνιστική ξεκίνησε σήμερα το μεσημέρι με δύο αναμετρήσεις για τις οποίες μπορείτε να ενημερωθείτε αναλυτικά σε ξεχωριστές αναρτήσεις στο stereabasket.gr

Στην Άμφισσα, ο Τελεθριακός επικράτησε του Μάκαρου με 66-72 (πατήστε ΕΔΩ) ενώ στη Λαμία η Αναγέννηση με πολύ καλή εμφάνιση νίκησε τον Αίαντα Αυλίδας με 70-47 (πατήστε ΕΔΩ).

Στο σημερινό πρόγραμμα, συμπεριλαμβάνονται ακόμα 4 αγώνες που θα ξεκινήσουν στις 18:00.