B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-13/1)

Επανεκκίνηση στα τοπικά πρωταθλήματα μετά από διακοπή 20 ημερών, με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες ανδρών αλλά και στα τμήματα υποδομής.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Ντάνος-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χαϊνά-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Χουγιάζος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Τσάλλας-Θωμά)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (A’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χριστοδούλου-Τσόκανος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΜΩΛΟΣ (Βαρσαμάς-Καλαπόδης)

17:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Κωτσακόπουλος-Μασλταζίδης Λ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Αρτσίτας-Αποστόλου)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Αρτσίτας-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Κωτσακόπουλος-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Χατζής-Παναγιώτου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Τσοκάνος-Βιορές)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Καραμπιτσάκος-Κάλφα)

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ. (Ζάχος-Πατάγιας)

13:15 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Μασλατζίδης Λ.-Αρτσίτας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ (Κωτσακόπουλος-Θωμά)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Τσάλλας-Παναγιώτου)

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ (Σοφόπουλος-Αποστόλου)

17:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Κάλφα-Γαβριήλ)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Μυτιληνάκης-Νικολιάς)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Κωτσακόπουλος-Θωμά)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Χαϊνά-Νικολιάς)

11:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Τσάλλας-Καλαπόδης)

16:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Σοφόπουλος-Γκαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΔΩΡΙΔΑ (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Γερονικολός-Πετώνης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

11:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Μασλατζίδης Λ.-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Γερονικολός-Πετώνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΜΩΛΟΣ (Ευαγγελόπουλος-Ζαφείρη)

Σχετικά άρθρα

Κορασίδων: Πρώτο βήμα για το final-6! (Σύλλας-Γλαύκος 54-47)

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ: Λύγισε από την κούραση! (ΑΓΕΧ-ΤΡΙΠΟΛΗ 44-59)

pannikolaou

Κορασίδων: Πρεμιέρα για τον Σύλλα με αντίπαλο τον Γλαύκο (7 μ.μ.)

pannikolaou