B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-30/1)

Συνέχεια στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 26-27 Ιανουαρίου με αγώνες στις τρεις κατηγορίες ανδρών, με την πρεμιέρα στον α’ όμιλο των εφήβων (β’ φάση) και μα αρκετές ακόμα αναμετρήσεις στα υπόλοιπα πρωταθλήματα υποδομής.

Αρκετοί αγώνες ακόμα θα γίνουν την ερχόμενη Τετάρτη 30 Ιανουαρίου με την ευκαιρία της γιορτής των Τριών Ιεραρχών.

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ.-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΧΒΑ

18:00 Κλειστό Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (B’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΕΔΕΩΝ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΚΥΝΟΣ

16:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

16:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.

14:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΑΤΛΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

18:00 κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ Θ.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ Λ.

15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΣΤΥΡΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

11:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

14:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Σχετικά άρθρα

Άρης Αμφίκλειας: ”Μεθοδεύσεις και περίεργες αλλαγές αγώνων από την επιτροπή πρωταθλήματος”

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-27/2)

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ: Δύο εξ αναβολής αγώνες της α’ φάσης στις 21-22/2

pannikolaou