B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-7/1)

Με αγώνες σε Α’ & Β’ κατηγορία αλλά και στα πρωταθλήματα παίδων και νεανίδων, αρκεί βέβαια να το επιτρέψουν οι καιρικές συνθήκες, γίνεται η επανέναρξη των τοπικών πρωταθλημάτων μετά τη διακοπή για τις γιορτές. Μέσα στην ημέρα πάντως, δεν αποκλείεται κάποια από τα παρακάτω ματς να αναβληθούν.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Αρτσίτας-Γκογκορώσης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Τσάλλας-Γερονικολός) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. (Χαϊνά-Καραμπιτσάκος) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. (Κοτσιμπός-Χουγιάζος) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

14:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Κάλφα-Χατζής) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ντάνος-Ζάχος) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Αρτσίτας-Θωμά) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χριστοδούλου-Ζαφείρη) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Βαρσαμάς-Σοφόπουλος) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Ιτέας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Αποστόλου-Χαλδούπης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Γκογκορώσης-Νικολιάς) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Παναγιώτου-Γκαράς) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Χριστοδούλου Γ.-Κόλα) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Παπακωνσταντίνου Κυπρ.-Παπακωνσταντίνου Π.) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ (Χουσιάδας) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Τσάλλας-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Αρτσίτας-Καλαπόδης)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Τσάλλας-Κάλφα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Βαρσαμάς-Μασλατζίδης Λ.) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

17:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΕΔΕΩΝ (Χριστοδούλου Γ.-Γερονικολός) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

17:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Ντάνος-Ζαφείρη) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ (Χατζής-Θωμά)

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χαϊνά-Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Σοφόπουλος-Νικολιάς)

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. (Καραμπιτσάκος-Γκογκορώσης)

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΒΑ (Αρτσίτας-Καλαπόδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ Θ. (Καραμπιτσάκος-Κόλα)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Αποστόλου) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Βαρσαμάς-Μασλατζίδης Λ.) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ντάνος-Βιορές) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ Λ. (Κοτσιμπός-Ευαγγελόπουλος) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

11:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ Θ.

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ Θ.

Σχετικά άρθρα

Επιστροφή Αλεξ. Καρανάσου στην Αλίαρτο!

pannikolaou

Τελικός Παμπαίδων: Πρωτέας Σχηματαρίου-Έσπερος Λαμίας Α’ 70-53

pannikolaou

Ο Παν. Μπουτοβίνος στο Chalkida Summer Hoops!

pannikolaou